Lst do oceny czy wszystko jest w porządku 1x ruderalis skunk I 1x no name reg

Stuf 17.06.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam wszystkich to mój pierwszy out rośliny mają około 61 dni nawozy biohumus forte na weg na flo planton k
    Proszę o opinie na temat mojego lst ponieważ robie to 1 raz i chciałbym się dowiedzieć czy wszystko jest ok aha od jakiegoś czasu dolne liście lekko pozulkly czy to jakiś niedobór opinie i zjebki mile widziane dodam że ziemia 100% spod pokrzyw. Pierwsze 2 foty to no name po lst + fim kolejne 2 foty to ruderalis skunk po lst.

2. Glutek

Glutek Tuptuś

Ładnie ci to wyszło jak na pierwszy raz :D Jeśli żółkną dolne liście to wydaje mi się, że to przez niedobór światła. Nie masz się co przejmować ;D

• Lubie to x 1
  3. Ok spoko dzięki a co do nawozów na flo to planton k się nada bo niby ma skład zmieniony i teraz niewiem czy coś innego brać czy zostać przy plantonie?

4. Glutek

Glutek Tuptuś

Nie mam pojęcia czy skład się zmienił bo nie stosuje tego nawozu ale mogę polecić ci burze kwiatów na flo :)

5. Ok dzięki wiec biorę burzę i zobaczymy jak to będzie z fartem

6. CharlieTango

CharlieTango Użytkownik

Jaki kurwa niedobór światła XD TYPIE WYJDZ
    Jeśli to automacik to ilość dni wskazuje że już powinien zbliżać się w flo, azotu braknie zapewne, albo powoli przestawia się na kwnitnienie.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...