1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

LST a Automaty

Dyskusja w dziale Trening rozpoczęta przez Metyl w dniu 29.02.2012

Tagi:
  1. Metyl

Metyl Zagubiony

Chciałbym się utwierdzić w przekonaniu że stosowanie LST na automatach jest bez sensu
    I jeżeli ktoś mógłby to wyjaśnić

2. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Nie utwierdzisz się w tym bo tak nie jest. Akurat lst w automatach to zajebista sprawa, bo geny ruderealis odpowiedzialne za autoflowering, sprawiają że roslina wytwarza tylko jeden szczyt.

QuAr3k and Metyl like this.
  3. Orion

Orion Zagubiony

Zalezy od odmiany, jeśli lubi się krzaczyć to jak najbardziej, mocno zwiększysz tym prostym zabiegiem plonowanie. Niektóre automaty produkują jedynie kilka odrostów lub nawet wcale wówczas nie ma większego sensu, takie rośliny reagują za to
    dużo lepiej na oświetlenie boczne (z kilku stron) niż centralne nad szczytem.

4. Amperos

Amperos Błyskotlwy

Lst jest wręcz wskazane do automatów !

5. grzesiek

grzesiek Inspiracja

powiem tak nawet jednokrotne powalenie rosliny do ziemi da tobie ok 2 kolejnych szczytow. odp jest taka posiadac jeden czy trzy. pozdro

6. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

co to znaczy ze jednokrotne?
    wytlumaczy mi ktos jak poprawnie sie wykonuje LST bo jedni pisza ze poprawny trening LST to trzymanie glownej lodygi do ziemi przez caly okres a teraz ty mi miszesz o jakims jednokrotnym powaleniu wiec nei czaje?

7. dinko18

dinko18 Dyskutant

Przykładowo roślina osiąga 5 pięter i powalasz ją do ziemi. Na pełnosezonówce roślina rośnie a Ty nadal kontrolujesz stożek wzrostu przy ziemi aż do FLO. Przy automatach robisz LST ale tylko raz i stożek zostawiasz.
    Pozdrawiam

8. guruganja

guruganja Inspiracja

nie ma przeszkod trenowac LST automaty nawet we wczesnej fazie kwitnienia . LST jest chyba najlepszym treningiem na automatach . Zrobilem uncle bena i topping i nie sa i nie beda tak okazale jak te po LST . Przy dobrym rozwoju roslinki juz w 14-15 dniu zycia mozesz ja naginac i prowadzic dookola donicy (ja w ostatniej fotorelce zrobilem w 12 dniu LST) .Naginaj automaty ,bo one do tego sa stworzone , pozdro :)

9. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

to ze sa stworzone to ja wiem ale poprostu chce sie dokladnie j dowiedziac co i jak

10. guruganja

guruganja Inspiracja

To zapraszam cie do mojej 1 relki tam jest moim zdaniem dobrze pokazane lst i efekty moze ci to pomoc , pozdrawiam

11. maladama

maladama Wiedza nadprzyrodzona

tu masz zglebowany automat w 15 dniu i w 58

nasiona marihuany, nasiona konopi