Liścię zawinięte w góre

Brykiet 28.10.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam ciepło forumowiczów. Jedna z moich roślin ma tak jakby zawijejące się liście w pół i troche końcówki lośći. A ta druga ma tylko końcówki liści zawinięte. To się powieksza te zawijanie się dlatego przed chwilą wlałem planton K i target nawóz do pelargoni. Tu jest link do albumu z fotkami https://forum.nasionakonopi.pl/media/albums/zawiniete-ku-gorze-listki.2471/
    Życzę miłego dnia...
    EDIT: Na pierwszym zdjęciu widać dwie rośliny i jest stare, proszę się nim nie sugerować bo jest nieprawidłowe, złe, bandyckie i komunistyczne.
    EDIT#2: Wiem że można usunąć ale gdy to robie to czekam kilka minut i sie nie usuwają, podjołem kilka prób i postanowiłem edytować post bo inaczej się nie da a niechce wprowadzić w błąd.

Last edited: 28.10.2018
  2. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Jaka temperatura i wilgotność panuje w boksie ?
    * na szczytach roślin mierzona oczywiste

3. nie mam pojęcia. Za parę tygodni kupię sobie termometr z pomiarem wilgotności

4. Termometr kupisz w każdym zoologicznym chociażby, radzę zrobić to jak najszybciej, prawdobodobnie masz za ciepło. Pozdro

5. pobrałem sobię aplikacje na telefon i zaraz włoże telefon do boxa i sprawdze co i jak

6. 22,1 stopni celcjusza, wilgotność 38,9%, i ja tam nie mam obitych ścianek i niedługo będą , a dokładnie to jutro, będą mylarem obite ścianki i bedzię lepiej uszczelnione też więc to wszystko wzrośnie, prawda

7. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Po pierwsze wrzucaj zdjęcia do tematu a nie linki dodatkowe.
    Po drugie - za parę tygodni to będzie roślina gotowa więc jeśli masz problem z kupnem termometra za kilka złotych to współczuję.
    Po trzecie - apke na telefon to sobie ściągnij z pogodą na tydzień do przodu a nie jakieś gówno

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...