lepiej jedna roslinka czy dwie?

dups123pp 26.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka pany męczy mnie po nocach nie mogę spać myslę cały czas czy jedną roslinkę posadzic czy wiecej czy waszym zdaniem mniejsza szansa na przypał jest jeśli będą koło siebie te 2-3 roslinki ? i tak wgl jesli piszę na stronie ,ze dany automat moze dac plon do maks 70 gr to ile tak na oko jestem w stanie wcyiagnac jesli mam dobrą ziemie, podlewam na weg biohomusem a na flo Plantonem k ???

2. jak cie jebną to czy to jedna czy trzy roslny to i tak jeden chuj, jena opierdoli sarna i zbierzesz tyle, nie nastawiaj sie na maksymalne plony, z krzaka moze sciągniesz dobre 40g

3. 2
    :karmi::karmi:

4. Ha to i tak dobre 40gr xd

5. o ile niczego nie spierdolisz, a że jesteś nagrzany na tę uprawę jak chytra baba na 3 cytryny to kiepsko to widzę... zacznij więcej czytać po prostu i posprawdzaj sobie fotorelacje z małych upraw

6. A co mam spierdolic np ?

7. Wszystko, zaczynasz od automata a automaty nie wybaczają błędów. Wszystko możesz spierdolić więc ja bym nastawiał się na 15g z krzaka. Możesz przelać lub wysuszyć, złe ph do tego zwierzyna i ludzie, a no i jeszcze pleśń.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...