[Ledison 150w] [0,16m2] Pineapple express, 60 day grapefruit,Girl scout cookies,Zkittlez

żółty_monsterek 23.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. uho667

uho667 Moderator Staff Member

no to nastepna wazna sprawa,natezenie diod cob jets tak duze ,ze po zmianie na slabsze swiatlo jakim jest cfl moze rtowniez pokazywac nagle nadmiary jedzenia , wiec nie wiem kiedy byla ostatsnia porcja zarcia dane,ale po zmianie oswietlenia mysle ze z7 -10 dni nie dawalbym nic oprocz wody ,lub do czasu az zauwaze pierwsze niedobory

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

A tak zapytam z ciekawości - po jakim czasie i co było powodem śmierci ledisona?

3. Co było powodem to nie wiem, poprostu nawet po ponowynym podłączeniu diody świecą na minimalnej mocy. Widać, że do nich prąd dopływa bo zmieniają kolor ale świecą na max 0,5mm. Leda 1 raz podłączyłem równo z rozpoczęciem fotorelacji. Jutro odsyłam go na gwarancje.

4. Ostatni raz żarcie dostała 04.09 led padł w noc z 6 na 7 września więc żarcie dam jej w następnym tygodniu

• Lubie to x 1
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

A dokładałeś mu jakieś chłodzenie?

6. Nad nim był filtr węglowy który odciągał gorące powietrze oraz w gorące dni odsuwałem górną część zamka w growboxie, poza tym nic więcej

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Daj znać jakie stanowisko przyjmie producent.

• Lubie to x 1
  8. Szybki up!
    63 dzień życia
    - Wszystkie panny ładnie kwitną
    - Dosypałem ziemi, stara ziemia była uklepana i ponad połowa wody wypływała przez odpływy doniczek
    - Poprzestawiałem roślinki, żeby zmaksymalizować docierające światło do topów
    IMG_1439.jpg IMG_1440.jpg

9. Dzisiaj odebrałem nowiutkiego leda, co prawda inny model ten ma 13500 lumenów tamten miał 15000 ale ten jest o wiele węższy i lżejszy więc jestem zadowolony.

10. I teraz pytanie do ludzi którzy się bardziej znają ode mnie. Czy podłączać tego leda czy już nie kombinować i dalej lecieć na cfl125?

11. Przecie to zaczyna dopiero kwitnąć

12. Przecie to zaczyna dopiero kwitnąć

13. No tak, a jak myślisz ile jeszcze około go trzymać?

14. No tak, a jak myślisz ile jeszcze około go trzymać?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...