[Ledison 150w] [0,16m2] Pineapple express, 60 day grapefruit,Girl scout cookies,Zkittlez

żółty_monsterek 23.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. ja wam mowie to te krążki na górnej prawej widać prawie cały krążek i nie widać żeby korzenie się przebiły tu masz 22 dniowe panny dla porwania fakt ziemia canna ale lampa to ledison 150

wyjeb te krążki moja rada

2. Siema mi się wydaje że będą zablokowane przez złe ph też tak miałem ale odbiły przyczymałem troszku dłużej na weg i wyszły godziwe panienki!!! Pozdro

3. Siema mi się wydaje że będą zablokowane przez złe ph też tak miałem!!! I u mnie były w torfowych kubkach i przeszły korzenie ładnie,!!!

4. zobaczcie korzenie rozrastają się w każda stronę w ziemi u ciebie mogą iść tylko dołem bo po bokach się nie przebiły

5. zobaczcie korzenie rozrastają się w każda stronę w ziemi u ciebie mogą iść tylko dołem bo po bokach się nie przebiły, tu widac ze nie przebily krazkow i to je chamuje autor zrobi co uwaza ale dalej mowie ze krazki blokuja rozrost korzenia

6. Ph kranówy najlepiej obniżać octem bo cytryna krótko trzyma. Pytanie czy nawóz dawałaś co podlanie czy tak jak należy?

7. Dawałem co 2 podlanie 1/3 dawki

8. Masz racje moje są jak 1/2 twoich. Ale teraz już nic nie zmienie nie ma jak wyciągnąć tych krążków bez uszkadzania korzeni. Nauczka na przyszłość...

9. Szybki up!
    20 dzień życia
    -Tak jak mi poradziliście porozcinałem krążki. Mieliście racje nawet 1 korzeń nie dał rady wyjść bokiem,wszyskie szły przez dół IMG_0933.jpg IMG_0934.jpg IMG_0935.jpg IMG_0936.jpg

• Lubie to x 1
  10. Hej , Filter masz ??? bo kiepsko to widze 80 cm H 150 w ledison, jak planujesz filtr na zew to powodzenia , bedzie jebac jak ... ,już powinny ... , przy takim boxie , wilgotność będzie wyzwaniem na flo ... , jakie masz teraz temp w boxie ???
    Plankton K ? - bleeee takie niedobre po tym ...

11. Mam filtr węglowy CAN a w tym momencie jest 28 stopni w boxie. Jaki nawóz na flo polecasz?

12. Szybki up!
    29 dzień życia
    -W growboxie czuć już zapach, ale kwiatów jeszcze nie widać.
    -Na 2 roślinach młode liście są bardzo dziwne małe i powywijane czy to przez brak słońca i przewiewu?
    -W Gsc dolne liście zaczeły przysychać więc przystopowałem z nawozem. Zobaczymy czy im się poprawi.
    IMG_0983.jpg IMG_0984.jpg IMG_0985.jpg IMG_0986.jpg IMG_0987.jpg IMG_0988.jpg
    IMG_0983.jpg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...