Led kingbo + chinczyk 2x lsd + blue caramel

ChinQuan 25.03.2020 at 21:27

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Witam!!
  Jest to moja 2 fotorelacja a zarazem 1 na roslinach sezonowych.
  Tym razem uprawa bedzie we wnece szafy w pokoju. Ogolnie miala byc tylko jedna roslina jednak wystapily male komplikacje z kielkowaniem i wystartowalem z kolejnym ziarnem tu przez pomylke dalem automata wiec a ze chcialem sezonowke to kolejne ziarno poszlo w ziemie w miedzy czasie moj mutant odzyl ;D
  I teraz mam w szafie trojkacik [​IMG]

  Wymiary "Boxa"

  110x40x180

  Swiatlo :

  Kingbo 300w + chinczyk (500w)
  Pobor pradu z gniazdka to 190W

  Nawozy :

  BioBizz Root juice/Grow/Bloom/Topmax

  Wentylacja:

  wentylator kanalowy 200cm3/h wyciag jest prosto na dach. ( w schowku byl kiedys piec gazowy wiec byla zamontowana wentylacja do pary )

  Na tej wiekszej zrobilem FIM (przynajmniej planowalem) zobaczymy co z tego teraz wyjdzie. Male sobie na razie rosna.
  Myslalem zeby sprobowac scrog ale nie wiem zbytnio jak sie do tego zabrac? Powiesic siatke i jak jakis szczyt do niej dojdzie wtedy go przypinam i czekam na kolejny? I tak w kolko ?

  2 spraw jest taka ze obecnie mam 2 sezonowe i 1 automata w boxie.. na razie swiece 18/6 mam czasowe sterowniki sterowane przez aplikacje w tel wiec idealnie swiatlo wyl i wl o danej godzinie.

  jest jeszcze taka sprawa:

  Takie małe pytanie. Czy nie mam czasem za dużo światła w tym moim boxie? Ze rośnie mi taki zbity krzak? Jest ciężko w ogóle podziałać coś z tym krzakiem bo jest on taki zbity. Oglądając relacje innych osób rośliny są całkiem inne.. dzisiaj wyłączyłem Kingbo i zostawiłem samego chińczyka daje on pewnie mniej światła i chce sprawdzic co będzie się działo co wy na to?

  Chciałem żeby szczyty były wyższe bo lepiej zrobić na nich lst czy cokolwiek.
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...