Który z dwóch spotów :)

szaj1 20.02.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. szaj1

szaj1 Tuptuś

siemano ktory spot by był lepszy obydwa są na bagnach :P jeden w lesie a jeden w takich drzewkach 3m i jest tam pełno kolców :PP
    1 spot 1-3 zdj
    2spot 4-6 zdj

IMG_20190202_123101.jpg IMG_20190202_123117.jpg IMG_20190202_123113.jpg IMG_20190220_113404.jpg IMG_20190220_114502.jpg Screenshot_20190220-115550.jpg

2. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Oba są chujowe ale ten drugi trochę mniej

• Lubie to x 1
  3. szaj1

szaj1 Tuptuś

haha czemu chujowe niby

4. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

" jeden w lesie a jeden w takich drzewkach"

SPOT MA BYĆ MAKSYMALNIE NASŁONECZNIONY

5. szukaj dalej, dobry spot to taki gdzie świeci słońce i trudno sie na niego dostać

6. szaj1

szaj1 Tuptuś

:) no przeciez wiem nie musisz sie bac o słonce bo bedzie go sporo to ze napisałem w lesie nie znaczy ze nie ma w nim słónca miejscami

7. ale 3 h słonca nie wystarczy

8. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Jak twierdzisz że wystarczy to próbuj wiosną i pochwal się wynikami na koniec ;)

• Lubie to x 1
  9. szaj1

szaj1 Tuptuś

co wy myslicie ze pierwszy raz to robie czy co jest 8-10 :P pozdro

10. szukaj innego spota

• Lubie to x 1
  11. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Tuptuś

:amen:

Zawsze masz ryzyko że ktoś się przypałęta tym bardziej jak naustawiasz doniczek albo pokopiesz te kopce. To zwraca uwagę i każdy się zainteruje cioto takie tam ooo tam obok tych drzewek ^^

Dlatego jesli jest mozliwosc to lepiej już podrośnięte sadzonki prosto do ziemi tylko podsypać obornika. Wtedy bedą miały szanse z innymi roślinami w koło a zarazem będą zamaskowane.
    Tak mnie się to widzi.

• Lubie to x 1
  12. Drugi spot zdecydowanie lepszy moim zdaniem.

13. qylie

qylie Użytkownik

Drugi spot, tylko musisz wykarczować.

14. To tylko ja mam taką paranoję i nie chodzę na spota (czy w jego poszukiwaniu) z telefonem? ;D

15. Chyba tylko ty, ja zawsze jestem na spocie z telefonem.

16. fon się przydaje :) chociażby po to żeby włączyć sobie kompas i sprawdzić gdzie jest południe :)

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  17. Kompas można kupić analogowy...
    Gorzej jak się zgubi w drodze na spota i trzeba sprawdzić na google maps gdzie się jest.
    Ale jak już ktoś napisał, małych growerów co hodują dla siebie nie opłaca im się łapać, więc chyba nie ma co przesadzać z zabezpieczeniami przed śledzeniem...

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...