której firmy olej cbd wybrać?

h3 20.05.2019

której firmy olej cbd wybrać? 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. h3

h3

• Nie lubie. x 3
  2. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Zagubiony

Zawsze mozesz zamowic na stronie producenta. Paczki wysylaja dyskretne i maja darmowa przesylke od £15.

3. h3

h3

tak jak mówiłem wycofali się:

• Nie lubie. x 3
    • Lubie to x 1
  4. h3

h3

• Nie lubie. x 3
  5. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Zagubiony

O cholera, przepraszam, nie wiedzialam. Myślałam, ze wycofane zostały ich produkty z polskich sklepow.

• Lubie to x 1
  6. Witam
    Pomoc w uzyskaniu olejku RSO z aktualnymi badaniami laboratoryjnymi oraz wszystkie informacje dotyczące produktu i stosowania. Kontakt poprzez mail ssenak47@protonmail.com. Polecam

7. nie jestem za bardzo w temacie ale mogę coś zasugerować na podstawie jednego przykładu...mój znajomy choruje na jaskrę oraz przewlekłe bóle pleców...ma dużo kasy i w krótkim czasie wytestował sporo olejów cdb i sporo suszów cbd i On twierdzi że Jemu zdecydowanie bardziej pomagają susze...no ale to tylko takie info bo wiedzy na ten temat nie mam żadnej

8. A probowal RSO ? To nie cbd ciezko stwierdzic bo jest tez kilka rodzaji jak feco i rso pozyskiwane dwoma technikami . Jest mnostwo informacji na te tematy kwiestia tylko kto ile ma czasu na zastanowienie bo lekarze i wielkie korporacje tego nie chca ujawnic jaka jest prawda w otaczajacym nas swiecie ... lekarstwa na raka nikt niechce ujawniac bo pacjent zdrowy to kliet stracony. A leczy nie tylko mnostwo rodzaji jakie sa udokmentowane przez ludzi jak takze gozy chloniaki itd wiele mentalnych chorob stres leki oraz rozne rodzaje padaczki czy stwardnienie rozsiane... i wiele wiele innych

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...