Która odmiana najbardziej rozwesela???? POMOC

Kowalski 04.09.2013

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam,
    Zastanawiam się już od jakiegoś czasu która odmiana MJ jest najbardziej rozweselająca??:). Wiem że wszystko zależy od otoczenia, znajomych i nastroju ale i tak zastanawiam się czy są roślinki które w tym temacie mogą pomóc lub BARDZO pomóc;] w USA gdy miałem okazje kosztować conieco:gotuje: to za każdym razem nie mogłem się powstrzymać ze śmiechu i nie było żadnego zamulania...a u nas w Polandzie jest z tym różnie...
    POMOCY...;]:cfaniak:

2. ups

ups Gość

mnie zawsze podobało się działanie Jack Herer pewnie sa lepsze odmiany ale do niej mam sentyment od wielu lat:)

3. Easy sativa i kazda z slabszych sativ najbardziej rozweselajaco dziala. Nie wiem jak inni, ale ja nienawidze mocnych sativ typu power plant. Nic sie po tym nie chce, ani gadac, ani myslec, ani ruszac... Ale ja jestem zwolennikiem mocnych indic, po ktorych nie wiem o co biega :D.

4. white window , blue bery , ak 47 jest ich dużo

5. ups

ups Gość

white window haha na pewno :) podałeś mu odmiany zbyt mocne on pytał o cieszenie sie a nie lol te za mocne...dobra moje zdanie

Last edited by a moderator: 04.09.2013
  6. Modliszka

Modliszka Kumaty

Jesli preferujesz bardziej delikatne palenie nie wjezdzajace zbytni ba banie to polecam wszystkie sativy najlepiej 100 procentowe czyli EasySativa,DurbanPoison,passion1

7. ups

ups Gość

jakos nie zgodze sie do 100% sativ niby w tym kierunku ale nie do końca

8. Passion1 to 100% indica

9. BlueBerry , bania taka że banan z ryja nie schodzi ;D

Faze łatwo ogarnąć , ja paliłem więcej tematu niż przeciętnie żeby mieć odcinke :]

10. Również polecam BlueBerry a jak dla mnie najlepiej BlueBerry x Ak47. Miazga totalna śmiechawa nieziemska banan na ryju przez pół dnia :rastaman:

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. jaki rodzaj marihuany rozwesela

,
  2. marihuana rozweselająca

,
  3. polskie zioło rozweselające

Loading...