Kopce

szaj1 08.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam słuchajcie moze pytanie jest banalnie proste ,ale moze dla was bo gdyby dla mnie było bo bym jego nie zadawał więc tak - jak zrobic kopiec mam bagna taki teren grząski i byłbym wdzięczny jesli ktos by mi wytumaczył krok po kroku jak zrobic wiem tyle ze na takim kopcu najlepiej zasadzic trawe ( taką zwykła ) dzięki z gory i pozdro

2. moge doradzic zebys od razu przy sadzace wbil gruby kij zeby pozniej podwiazac do niego rosline bo moze sie zdazyc ze wyrwie sie z korzeniami przy wietrze na takim terenie .

• Lubie to x 1
  3. Dobrze kolego ale nadal nie wiem jak zrobić kopce więc mógłbyś mi powiedzieć od czego zacząć czy trzeba wykpac jakąś dziurę czy jakieś folie są potrzebne kompletnie nie mam wyobrażenia jak to ma wyglądać górka ziemi ale no raczej to nie tak ma wyglądać bo korzenie idą w dół

4. zrob zdjecie i pokaz jaki to spot

5. kolego co to ma za znaczenie jaki to spot pisze ze teren bagienny i chce tylko wiedziec jak zrobic kopce tyle

6. W sieci są fotki takich kopców można popatrzeć. Tak mi się wydaję, że można wbić kijki jako "rama" kopca wtedy bedzie stabilniej, ale ze mnie żaden budowlaniec. kopce na bagnach - Google zoeken

• HAHA XD x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...