1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

czechy Kontrole drogowe na granicy z Czechami

Dyskusja w dziale Marihuana w innych krajach rozpoczęta przez SeeYouAgain w dniu 13.12.2016

1. Siemanko, wiecie może jak wygląda sprawa z kontrolami drogowymi na granicy z Czechami? Częstują narkotestami? Chodzi mi o okolice ostravy

2. grower2k16

grower2k16 Dyskutant

Zależy ;d

3. Od czego?

4. mattiv

mattiv Expert

Jakie kontrole? Kilka razy juz bylem i nigdy mnie nikt nie zatrzymal. Juz bardziej naszej SG bym się obawial

5. nie chce nic przewozić tylko będę po kilku dniach jarania i trochę się obawiam

6. mattiv

mattiv Expert

Tam Ci nic nie grozi, za to w pl juz tak, bo jazda pod wpływem jest karalna.

7. no i własnie o to mi chodzi czy przy granicy po polskiej stronie są czestę kontrole z narkotestami?

8. mattiv

mattiv Expert

Raczej nie, chociaż teraz przez te akcje z uchodźcami.....

9. grower2k16

grower2k16 Dyskutant

Ziomek haha japierdole
    Nie nie nie i jeszcze raz nie :P Chyba ,że pan policjant zapyta cię o nazwisko rodowe matki a ty mu z Moniką wyjedziesz (przykład z życia haha ) wtedy coś zaczną podejrzewać ;d

10. mattiv

mattiv Expert

Ooop po hemp fest to co 5km byla kontrol haha

11. szfagier

szfagier Wiedza nadprzyrodzona

Od ponad 2 msc jeżdze przez Czechy 2 razy w tygodniu i jeszcze ani razu problemów nie było.

12. Pojebus

Pojebus Guest

z ruskimi trzepia na granicy i wokół ale to dolar dajesz i jedziesz.Tu szukaja fajek i spirytu ;d:

13. grower2k16

grower2k16 Dyskutant

Mnie raz trzepali jak byłem w tatrach a jako ,że nic nie znaleźli bo pozbyłem się (hehe) problemu to na pytanie
    NAZWISKO RODOWE MATKI ?!?
    eee to ten .. no Monika ;d

Ale potem jakiś fresh mnie złapał i już się dogadałem :)
    Trzepali zapewne dlatego ,że byłem z kumplem a on się kimał na ławce podczas gdy ja wokół niej "tańczyłem" ..
    Jakiś rumcajs mi mocną sative odsprzedał ;d