1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ?

Dyskusja w dziale Inne rozpoczęta przez Inator w dniu 28.05.2014

1. Inator

Inator Inspiracja

Witam,tak jak w temacie kwiatostany konopi włókniastych są 100% legalne?, macie jakas sprawdzona strone,gdzie je moge bezpiecznie kupić ? Tutaj sie natknąłem na ten link Hemp Flowers Limited Edition Marihuana, kwiaty konopi włóknistej, weed ogłoszenia Sprzedam Pozostałe ogłoszenie co dało mi wiele do zastanowienia . Co myślicie :) ?

ps: PROSZE ODPOWIADAĆ TYLKO NA TO PYTANIE ZWIAZANE Z TYM TEMATEM,NIE WIESZ NIE KOMENTUJ,PISZ !

--- Dodano ---

wiem,ze ich zawartość THC jest znikoma,ale chciałbym zobaczyć jak to wyglada ;d

2. w sklepach Narolco masz nasiona - karma dla gołębi i papug

ale uprawa konopii bez kontraktu jest nielegalna :)

fakt, będziesz sądzony w razie przypalu nie za narkotyki tylko za wykroczenie administracyjne, ale zawsze

3. Inator

Inator Inspiracja

Człowieku czy ja niewyraznie napisałem ,,ps: PROSZE ODPOWIADAĆ TYLKO NA TO PYTANIE ZWIAZANE Z TYM TEMATEM,NIE WIESZ NIE KOMENTUJ,PISZ !'' Przeczytaj jeszcze raz moj post,mi nie chodzi o nasiona tylko o topki :) Tutaj ziomek w linku pisze,ze legalne,ale ja nie chce od niego kupować wole kupić z jakiejś sprawdzonej strony dlatego pytam was co o tym myślicie i czy to rzeczywiście jest 100% legal ?

--- Dodano ---

Kwiaty Włóknistej 0,2 % THC Legalne Konopie z Niemiec ! ogłoszenia Sprzedam Pozostałe ogłoszenie

4. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

5. PalaczMati96

PalaczMati96 Kumaty

Kiedys takie cos jak wracalem z ligowego meczu znalezlismy cale pole wlasnie takiej konopi o jakiej piszesz. Jest ona legalna ale jesli chodzi o palenie tego czegos nie polecam. Musial bys bardzo duzo spalic zeby cos pokopalo. Drapie w gardlo. Nie polecam

6. rolerbf

rolerbf Autorytet

w Belgii narwaliśmy całą siatę topów. Po wysuszeniu niestety nic nie klepało tylko jarało się zamiast szlug :P
    Ale nie było zbyt smaczne.

Inator, jeśli chodzi Ci o topki z takiej rośliny to masz zamiar robić jakieś maczanki chemiczne na nich??? :/

7. BWM

BWM Forumowy guru

Nie kupisz ich normalnie przez inernet. Po za tym one nic a nic nie klepią więc po co Ci ? Legalne nie legalne ale raczej ich sprzedaż w necie by nie przeszła ...

8. Inator

Inator Inspiracja

prosze nie odchodzić od tematu !

Last edited: 07.08.2014
  9. chłopak chce syntetyczne zioło robic albo dosyp na wage:)

konopii w PL nie kupisz bo rolnicy musza kontraktować i firmy zbierają plon :)
    kolejny problem to miliard nasionek - każda konopia włóknista to herma - toppa tam praktycznie nie ma, plewy bez żywicy i nasionka

i wybacz ze zboczylem z tematu, ale nie dój tego forum jak krowy z tego co wiedzą. Sam podziel się tym co wiesz :)

10. Inator

Inator Inspiracja

Czym niby mam sie dzielić moja wiedza po co ? Prosze odpowiadać na moje pytania z posta ,a nie pisać po co i dlaczego :/ !!!!!!!! A co do każdej żenskiej konopi zawsze jakiegoś topka ma :),a skruszyć i odzielić nasiona to już nie problem zreszta nie o tym mowa .... Skupmy sie na moich pytaniach ,a nie ... -,-

--- Dodano ---

a może jakieś zagraniczne strony ? ( sprawdzone)

11. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

nie kupisz i tyle, na huj temat drążysz..

7 people like this.
  12. kociuro

kociuro Dyskutant

Skubany chce pewnie robić maczanki w syntetykach, a fu!

13. fake sqn kupisz same kwiatostany ale nie wiem czy nie są namaczane w kanabinoidach ...

14. Inator

Inator Inspiracja

no właśnie są i w tym problem ;c

15. damian01

damian01 Dyskutant

na konopie włukniste trzeba mieć pozwolenie :P

16. Inator

Inator Inspiracja

17. Krzunek

Krzunek Zagubiony

A co Ty taki nerwowy jesteś ? Relanium na uspokojenie ;) a nie jakieś włókniste konopie Ci w głowie ! xD

nasiona marihuany, nasiona konopi