1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Konopia – dlaczego ta roślina jest nielegalna?

Dyskusja w dziale Zastosowanie konopi w przemyśle rozpoczęta przez One Man Hemp Army w dniu 07.02.2014

 1. [​IMG]

  Z akra konopi wytwarza się 300 galonów (1135 litrów) oleju i 6000 funtów (2720 kg) wysoko-proteinowej karmy (paszy) i 30 ton materiału do wytworzenia papieru, materiałów budowlanych, płócien czy lin. Powodem wprowadzenia prohibicji marihuany w XX wieku była chęć powstrzymania produkcji paliw i włókien, które będąc tanie w wytworzeniu i naturalnie zdecentralizowane nie pozwalały na to aby wąska grupa ludzi skorzystała na kapitałochłonnych (drogich) alternatywnych paliwach, które zdominowały nasz dzisiejszy system polityczny i ekonomiczny.

  Legalna Konopia zdecentralizuje tę władzę i system i przywróci dostatek i kontrolę większości. Konopie i marihuana pochodzą z tej samej rośliny, Cannabis Sativa. Konopia są to włókna z pni i gałęzi (łodyg), wiechy oraz wysterylizowane nasiona, kiedy marihuana to liście, kwiaty z siostrzanej rośliny. Popularne jest faktykonopnemyślenie, iż konopie z niską zawartością THC, stają się inną rośliną.

  Marihuaną nazywa się rośliny, kiedy zawartość THC w roślinie przekracza 0.3%, prawda jednak jest taka, że to wciąż ta sama roślina. Cały problem leży w paliwach, włóknach i sztucznym sabotowaniu naturalnego cyklu rośliny. Sztucznej, wywrotowej propagandzie. Narkotyki to tylko zasłona dymna. Prohibicja marihuany zawsze dotyczyła pieniędzy, władzy i kontroli. Świadczy o tym chociażby fakt, że uprawa konopi przemysłowej w USA jest jeszcze bardziej obostrzona niż konopia indyjska.

  źródło: KONOPIA – DLACZEGO TA ROŚLINA JEST NIELEGALNA? | WolneKonopie.org
   
  Bird and like this.
 2. CharlieTango

  CharlieTango Wiedza nadprzyrodzona

  Wszędzie hajs.. Świat jest okropny :P
   
 3. JanuszWąsaty

  JanuszWąsaty Autorytet

  Bo nie idzie tego opodatkować to raz. A dwa zbyt duża konkurencja dla USraelaskich tartaków i plantacji bawełny.
   
 4. AlteGenieser

  AlteGenieser Tuptuś

  wg mnie duzy wplyw maja rowniez te wszystkie pierdolone koncerny farmaceutyczne... lekarstwo nie moze byc tanie a przedewszystkim ogolnodostepne
   
 5. Testowyziom

  Testowyziom Autorytet

  Bo by sie te cpuny wszystkie pozabijaly i by nie mial kto podatkow placic.
   

nasiona marihuany, nasiona konopi