1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów.

Dyskusja w dziale Konkursy i open seedy rozpoczęta przez Stringer w dniu 18.02.2015

1. Stringer

Stringer Expert

Witam, w tym miejscu zadajemy pytania bądź sugestie dotyczące konkursów na forum tak aby nie było nie potrzebnego spamu np w konkursie kto pierwszy ten lepszy. Zgodnie z regulaminem każdy spam będzie nagradzany dlatego uważam ze przyda się ten temat. Pozdrawiam ;]

5 people like this.
  2. Modliszka

Modliszka Expert

3. leaf

leaf Forumowy guru

Ja mam pytanie co do konkursu dla grafików - kiedy bbędą paczki? Zaraz minie miesiąc i nic nie mam i chyba żadenz uużytkowników ;d może i juz to upierdliwe pytania 'kiedy będą?', ale nikt nie potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi :)

4. wentylator

wentylator Weteran

To i ja zapytam po raz kolejny, bo już garba dostałem od codziennego sprawdzania skrzynki .. Czy ktoś coś wie nt. paczek od Tasty'TS & Friends? :]

5. Stringer

Stringer Expert

Coś wczoraj widziałem że tasty pisał 'sklep wyzdrowial' to pewnie poczekasz do przyszłego tygodnia

2 people like this.
  6. Bandyta123

Bandyta123 Kumaty

kiedy bedzie jakiś konkurs na grafike?

7. fan1978

fan1978 Inspiracja

a co z kulkami od Warra w konkursie z choinka?

8. Witam oco chodzi z konkursem Kto pierwszy ten lepszy 4 edycja pisze ze jest to zamkniety watek?
    Pozdrawiam

9. Arona

Arona Inspiracja

Na pierwszej stronie wszystko wyjaśnione jest, wątek jest otwierany przed 21, chyba, że ktoś zapomni :)

10. A ok dzieki

11. garfield

garfield Tuptuś

i co z paczkami z konkursu na grafiki, miały być wysłane w poniedziałek ale chyba nie zostały, chyba że tylko mnie listonosz omija

12. wentylator

wentylator Weteran

13. Kto pierwszy ten lepszy ! Czemu dziś nie było ? I czy jeszcze będzie ? :sciana:

14. marcin3652

marcin3652 Autorytet

Gdzie mogę sprawdzić dokładną godzinę na stronie bo jak pisze o 21:00 to na stronie pisze że post napisany 20:59/58

15. Nancy

Nancy Wiedza nadprzyrodzona

http://nasionakonopi.pl/2686

16. L4nceR

L4nceR Expert

Wiecie może czemu konkurs na fotkę indoor od Wronicus został zamknięty? Z tego co mówili to zwycięzców co tydzień będą nominować a zanim się coś zaczęło dziać - close..
    O co chodzi? Link do tematu: Pierwszy konkurs fotka indoor od Wronicus-Seeds

17. Legal

Legal Forumowy guru

18. zajabaja

zajabaja Tuptuś

siemka wszystkim.mam pytanko chodzi o konkurs kto pierwszy ten lepszy,ile czasu musze czekac na kodzik,bo wczoraj pofarcilo mi sie i sie wbilem pierwszy.pozdro.

19. WesolyRolnik

WesolyRolnik Wiedza nadprzyrodzona

Czekaj cierpliwie;] A skoro tak Ci sie śpieszy to napisz do kogoś z administracji żeby sie przypomnieć np do Zielonej

20. wiki86

wiki86 Autorytet

coś wiadomo kiedy kolejne losowanie w konkursie fotka indoor od THC-THC ??