Konkurs Wlepka od THC-THC

thc-thc 30.01.2014

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. I na wlepki -,-.

2. Crune

Crune Błyskotlwy

OUT 2014 ;D
    Nie no, żarty, żarty, zdjęcie dla zabawy ;]

3. thc-thc

thc-thc Dyskutant

Startujemy z obiecanymi wynikami.

Może najpierw najlepsze zdjęcia i tak:
    uhulele - Fajne fotki które najbardziej wpadły mi w oko proste ale twórcze nadmorskie klimaty, dostajesz za te fotki nasiona Big Poison Feminizowane w ilości 3sztuki oraz grę na komputer PC: Tropico 4 Czasy Współczesne.

Szef - Kolejne fajne zdjęcia, fajne pałki pozazdrościć, lecą do ciebie nasiona Critical Russian Feminizowane od Akseeds w ilości 3sztuki.

Za sympatyczne pieski polecą nasiona po 5 sztuk dla każdego odmiany Big Poison ale regularne pestki:
    Giecik
    taksf
    duttyyeah

jatylkotestuje dostaje nasiona odmiany Green Bud w wersji regularnej po 5szt każdy:

Tych dwóch userów dostaje po 5sztuk nasion odmiany Outdoor Star reg
    PIOTROL - za skorpiona.
    Smakosz - pokazał smakowite ziółko przy fajce wodnej.

A reszta dostaje nasiona naszego kultowego Rudealis Skunk#2 pestki regularne:
    bartezo
    yszty

I to by było na tyle.
    Jak wcześniej pisałem konkurs potrwa jeszcze około 2 tygodni, a w między czasie wystartuje coś nowego.

pozdrawiam
    I Zapraszam do Pewnych Zakupów w naszym sklepie z nasionami marihuany THC-THC

Z Okazji Świąt Wielkanocnych Życzymy Wszystkim Wszystkiego co Najlepsze i Najprzyjemniejsze.

• Lubie to x 3
  4. Zawiodłem się, praktycznie tylko ja nie wygrałem. ;c Może kiedy indziej. ;/

5. ja nawet tu niestartuje w tym konkursie bo nigdy nic niewygralem bo jestem pechowy:)

6. jak ładnie :D Gratulacje uhulele

7. thc-thc

thc-thc Dyskutant

Nie tylko ty nie dostałeś nagrody, być może następnym razem dostaniesz. Konkursów jeszcze będzie masę.

Jak nie spróbujesz to nie zobaczysz!

8. kiedy następna część konkursu ?

9. Crash_Kush

Crash_Kush Tuptuś

Konkurs trwa ciągle jeszcze przez 2 tyg jak napisał organizator. Jak teraz wstawisz to będą następne ogłoszenia wyników do zakończenia.

WelurowyAnal jakby był konkurs na nick to mógłbyś bez wątpienia startować z dużą szansą na sukces więc może jeszcze nie wszystko stracone! ;D

• Lubie to x 1
  10. Witam.Mam takie pytanie.Trzeba miec wlepke, czy mozna narysowac poprostu na bloku logo sklepu?
    Np.tak jak użytkownik cycu92 ze strony 1 ?

11. Liczy się kreatywność ;) uznają Ci raczej rysunek loga ;) dla pewnosci wydrukuj logo i dodaj do rysunku i tyle ;)

• Lubie to x 1
  12. Ciekawe czy wysłał mi wlepki bo żadnej odpowiedzi nie dostałem ;/

13. Gratulacje dla zwyciezców :D szkoda ze moj "Hitlerak" nie zostal doceniony tyle sie nameczylem w tym pajcie haha :D

• Lubie to x 3
  14. thc-thc

thc-thc Dyskutant

Jak kolega wyżej napisał liczy się kreatywność, wszystkie chwyty dozwolone.

Zabieram się za przeglądanie PW.

15. No to i ja spróbuję jeszcze raz :D

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 1
  16. A ja spróbuję pierwszy raz :D

Mój ziom Cacorak - Cactus x Orange x Kiwi ("wyhodowany" z lekkich nut Orange 20 %, Kiwi 10% oraz Cactus 70% w tym tchnięcie w niego duszy artystycznej :pener:), palił dziś ze mną pierwszy raz :roluje:

No a tutaj musiałem mu zapodać ogień ;f

Pozdrawiam :piwo:

• Lubie to x 2
  17. thc-thc

thc-thc Dyskutant

Kreatywność!

18. Podobno zdjęcia ładnych roślin są w cenie, a mam się czym pochwalić ;D

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status: