1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

[KONKURS] Odszukaj Muchę i wygraj 5 dyszek ! REAKTYWACJA !

Dyskusja w dziale Konkursy i open seedy rozpoczęta przez Flora-Fauna w dniu 08.08.2018

1. Flora-Fauna

Flora-Fauna Forumowy guru

Witajcie!

Reaktywacja konkursu !

Dla przypomnienia zabawa polega na tym, żeby odnaleźć na naszej stronie wśród asortymentu, produkt ze zdjęciem na którym znajduje się nasza Mucha maskotka z logiem forum.

Żeby nie było aż tak łatwo, mucha będzie miała formę znaku wodnego, czyli będzie półprzeźroczysta.

Zasady są proste, wchodzisz na naszą stronę, jeśli znajdziesz produkt na którego zdjęcie naniesiona jest mucha wystarczy że wkleisz link do tego produktu w tym temacie. Jeśli zrobisz to jako pierwszy wygrywasz nagrodę!

Musisz mieć minimum trzymiesięczny staż na forum.

Nagrodą w tym konkursie jest bon o wartości 50 złotych do wydania w naszym sklepie.

Mucha będzie się przemieszczać na kolejne produkty co tydzień, co daje możliwość wygranej nawet 4 razy w miesiącu!

Mucha już wylądowała, możecie jej szukać.

Powodzenia!

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

3. 2515

2515 Forumowy guru

Ile tych much tam jest ? Bo widzę że dwie już zostały namierzone.

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Za wcześnie się chyba ucieszyłem. Moja mucha ma inne litery pod sobą :/
    Deczko mylące to jest. Niedopatrzenie czy celowy zabieg panie organizator?

5. Flora-Fauna

Dlaczego mylące?
    Jest wyraźnie napisane, że trzeba znaleźć muchę z logiem forum. Dodatkowo na banerze jest pokazane jak mucha wygląda, ma między nogami "NK"

Mucha jest tylko jedna z NK.

Pozdrawiamy

6. Halo a jak znalazlem muche a jestem na forum od kilku dni to nie moge nie :/?

7. benger

benger Weteran

8. Flora-Fauna

Niestety nie. Minimum trzy miesiące obecności na forum.

9. GoHan

GoHan Moderator Moderator

10. Flora-Fauna

11. 2515

2515 Forumowy guru

Czy można te bony łączyć, taka zwykła kumulacja... gdy załóżmy udało by mi się w miesiącu kilka razy namierzyć muchę i potem chciałbym wymienić na nagrodę łączną kwotę z tych bonów ?

12. benger

benger Weteran

13. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

benger likes this.
  14. GoHan

benger, hehehe gratki. szukać , zbierać , będzie więcej na raz do wydania ;)))

benger likes this.
  15. GoHan

*Mucha będzie się przemieszczać na kolejne produkty co tydzień, co daje możliwość wygranej nawet 4 razy w miesiącu!

16. 2515

2515 Forumowy guru

Ale to nie jest odpowedz na moje pytanie, bo co z tego jesli bede mial kilka bonów, jak itak niebede mógł wyminic ich jednoczesnie na nagrode o równowartosci wszytkich bonów.

17. Flora-Fauna

Cześć,

Podczas składania zamówienia, możesz wpisać tylko jeden bon.

Pozdrawiamy

nasiona marihuany, nasiona konopi