1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Konkurs NIE TEN BOGATYM JEST CO DUŻO MA... edycja 2.

Dyskusja w dziale Konkursy i open seedy rozpoczęta przez Al Bundy w dniu 04.02.2018

1. Al Bundy

Al Bundy Moderator Moderator

"Nie ten bogatym jest co dużo ma, lecz ten co z innymi potrafi się podzielić."

No Koleżkowie moi, na koniec dzionka druga edycja nietypowego konkursu, w którym...

do wygrania taki oto niekulawy zestawik nawozów:

Do rzeczy, paczuchę tę wygrywa... wskazana przez Was osoba!
    Słowem Wasze - zadanie polega na tym żeby przekonać mnie, że właśnie ta,
    a nie inna postać z naszego Forum zasługuje na to abyśmy z chłopakami z
    Top-Grow
    sprezentowali jej ten myślę, że konkretny zestawik nawozów.
    Nie można zgłosić samego siebie, wskazujemy inną JEDNĄ osobę
    i argumentujemy dlaczego najlepiej jak umiemy. :Piwo:

Udział brać mogą jedynie osoby zarejestrowane na Naszym Forum co najmniej od pół roku,
    kandydatury zgłaszamy aż do 11 lutego, do godz. 20.00.
    ...

6 people like this.
  2. Tsubasa

Tsubasa Banned

GoHan. Zawsze tu jest i zawsze pomocny.

4 people like this.
  3. Al Bundy

Tsubasa gratuluję refleksu! Jako pierwsza osoba, która nie potrzebowała godziny do zastanawiania się na kogo oddać głos,

otrzymujesz od nas dokładnie taki sam zestawik nawozów. To niespodzianka, o której celowo nie wspominałem w pierwszym poście.
    Szybciutko wysyłaj mi na priv namiary adresowe, pod które chłopaki z Top-Grow mogą Ci wysłać nagrodę, a paka jutro startuje do Ciebie!

4 people like this.
  4. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

Moja propozycja na przewodniczącego klasy w tym roku to Uagder. Zawsze służy pomocą i dobrym słowem, prowadzi schludnie fotorelacje i mam nadzieję że za niedługo uraczy nas kolejnym świetnym pc boxem :Peace:

5 people like this.
  5. Mormi

Mormi Kumaty

bez większego zastanowienia Gohan co przeglądam forum jest online wszędzie jego aktywność widać ;]

1 person likes this.
  6. Zdecydowanie TSW. Postać niewątpliwie wyrózniająca się na forum, zawsze służy dobrą radą i świeci dobrym przykładem w sferze budowania atmosfery w naszej społeczności. Filantrop, człowiek renesansu, mąż stanu.

7 people like this.
  7. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Dobra nie poczytałem ze zrozumieniem .
    To ja proponuję Stary Zgreed.
    Po 1 za fotorelację nikt nie potrafi się do niczego przyczepić.
    Po 2 za wiedzę którą się podzielił nie raz i nie dwa.
    Po 3 proponuję dodać mu przed nazwą DR. tyle co on tu krzaczków uleczył , pan złota rada.

Last edited: 05.02.2018
    1 person likes this.
  8. GoHan

GoHan Geniusz

Witam Serdecznie !!!! Ja również chce nominować Zgredzia !!!! !!!! co tu gadać ... ;d !!! Z tym Dr to dobry pomysł !!!!

Pozdro !!!

1 person likes this.
  9. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Zabiłeś mnie Al tym pół rokiem ;d

End the Oscar goes to... GoHan. Pełno Go tu, z tego co zdążyłam zauważyć ;d

1 person likes this.
  10. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Dodam tylko że Wiadrolistka podkochuję się w topach GoHana sam widziałem jak sobie pisali gołąbeczki jedne
    dzieci do przedszkola i dawaj z wiadereczka .Wstrzykiwać te mariuene prosto w płuca wstrzykiwać .

1 person likes this.
  11. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Skarżypyta ;d ;d
    Niestety nie mam czego w to wiadereczko ubić.. :(

12. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Ja tyLko uprzejmie doniosłem ale nie ma za co.Tutaj się nic nie ukryje .:witch:Taka moja dola administranty muszą wiedzieć o wszystkim taka ich praca.

13. Mroczny

Mroczny Weteran

Stary Zgreed a dlaczego on.Bo jest stary i zgredziały;d

1 person likes this.
  14. Natasz

Natasz Inspiracja

Gohan definitywnie zasługuje ;)

1 person likes this.
  15. mikołaj

mikołaj Guest

Oddaje głos na Mrocznego Pomiota jakoś tak widze w postach ze w naturze ma pomaganie innym. Taki Mroczny Pasterz z niego;d

1 person likes this.
  16. benger

benger Weteran

Od razu po przeczytaniu pierwszego posta Bundiego przyszedł mi na myśl Stary Zgreed do nominacji na free nawozy, ale mnie tu juz kilka osob wyprzedziło wiec podbijam ;d Jego wiedza i pomoc jest bezcenna... Za te lata praktyki nalezy mu sie taki o to zestaw.

1 person likes this.
  17. Al Bundy

Bardzo mi się podoba Wasza żywa reakcja, mam nadzieję, że przez ten tydzień wypowie się jeszcze wiele osób, czekamy! ;d

Jak wspomniałem, to druga edycja tego konkursu. Choć od poprzedniej minęły już dwa lata, doskonale pamiętam jej przebieg
    i wszystkie bez wyjątku osoby biorące w nim udział. Kto nie brał udziału, może teraz zerknąć i ocenić jak zabawa przebiegała.

>>> NIE TEN BOGATY JEST CO DUŻO MA - PIERWSZA EDYCJA <<<

1 person likes this.
  18. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

To ja też głosne na stary zgred za ten jego tęgi łeb;d chłop je mądrzejszy od guugla;d

3 people like this.
  19. marcopolo

marcopolo Weteran

Moim zdaniem cos dla kolegi Starego Rowerzysty,mimo wachan nastroju,jest bardzo pomocny.Udziela rad/nie czesto/,ale jest pomocny.Dodatkowo ma juz dlugi staz na forum;d

4 people like this.
  20. Komando

Komando Geniusz

Stary Zgreed ponieważ ma bardzo dobrą wiedzę na temat indorka a zestaw Hydroponics of Holland przyda mu się pewnie do jego Holenderskich topow ;] pozdro !

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi