Kompletnie zielony, pomoc w pierwszej uprawie

uncle 22.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam wszystkich jestem tutaj nowy, chciałbym się zwrócić o pomoc w skompletowaniu zestawu do małej, domowej uprawy na własny użytek. Co polecacie? W pierwszej kolejności pytam o box, światło, wentylację.
    Wentylacja musi być ultra cicha bo box będzie w mojej sypialni, co do światła chyba skłaniałbym się do ledów z racji mniejszego zużycia prądu i niższej temp. Wszystko chciałbym żeby było jak najniższym kosztem, ale dobrej jakości, pewne i niezawodne. Co do boxa to nie chcę się bawić w lepienie samemu, myślę o kupnie namiotu.
    Jakiej powinien być wielkości na 2-3 krzaczki? Czy z tej ilości roślinek jestem w stanie uzyskać chociaż z 50g?

Przepraszam jeśli nie ten dział, próbowałem szukać podobnych tematów ale średnio mi się udało znaleźć coś aktualnego. Jeśli coś pominąłem proszę o linki! Wielkie dzięki za wszelkie porady!

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Cichy went to koszty. Ja mam w sypialni boxa i do szumu w nocy przywykłem.
    Z ledów masz ledisony w całkiem dobrej cenie. CFL też nie grzeje bardzo. Możesz sobie w growshopach kupić gotowy zestaw.
    Ja mam 50/50/120 namiot i siedzą tam 4 doniczki 5,7l + jedna cizia w puszce po piwku hehe. Z krzaka możesz ściągnąć i 5 i 15 i 50gieta. Dużo czynników na to wpływa - najważniejszy to wiedza i doświadczenie. A zakładanie z góry ile musisz zdjąć z krzaka to najgorsze myślenie ever.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...