1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Kolekcjoner.nl

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez HzL w dniu 27.07.2013

1. HzL

HzL Autorytet

Siema mam pytanie, czy ktoś kto korzystał z tej strony, miał również jakiś problem ze statusem zamówienia (pieniądze przelane a status nadal oczekujący na przelew). Zamówiłem paczke 2 dni temu, zaplacilem wczoraj, status dalej nie zmieniony..

No i jeszcze jedno, jak oceniacie tą strone i substancje z jej oferty? proszę o podjęcie sie tematu i o przystąpienie do rozmowy, pozdrawiam :]

2. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

Strona jak widać jest na holenderskim serwerze, więc powinno być ok z przesyłkami. Asortyment mają według mnie przeciętny. Zastanawiam się z kumplem nad zamówieniem czegoś, jakichś mieszanek ziół. Nie powinno być z tym przypału bo zbyt szeroko się reklamują.

3. Crune

Crune Stary wyjadacz

Ja jeżeli już miałbym coś z tej zacnej strony wziąć na spróbowanie to tylko 3-MMC, ale cena 35zł za gram wydaje mi się podejrzana. A tak to polecam uważać, gdzieś już trąbili że się chłop przekręcił po jakiejś gumi jagodzie, nawet nie wiem co to, ostrożnie ;]

4. PositiveVibe

Ech, to już nie ma stron gdzie można kupić sobie Bakę, Salvię, Spice Diamonda lub Golda? Bez żadnego przypału?

5. Crune

Crune Stary wyjadacz

Poczytajcie sobie opinie na forach o dopach, przekonacie się czy warto. Raczej nie wyglądają na wałek, ale co ja tam wiem... ;]

6. kub

kub Błyskotlwy

NIE PALCIE GÓWNA , robie to gowno dla gimbow z przemoczonego majerany w spirycie salicynowym a potem UR 144
    Dziekuje dobranoc

7. PositiveVibe

Od kiedy to salvia divinorum albo spice diamond to przemoczone majerany? Bo ja jakoś mam inną opinię na temat tych specyfików.

8. TSW

TSW Weteran

kupcie sobie normalne narkotyki jak Bóg przykazał a nie jakiś shit, chuj wie co tam jest