1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Kofeina i palenie bomba

Dyskusja w dziale historie z życia wzięte rozpoczęta przez Abpdul w dniu 13.07.2018

1. Rano 2 tabletki 400mg kofeiny + energetyk praca na 14 jak na razie nic mi nie było. Przychodzę z pracy nabijam, wale bucha pierwszy jest fajnie, drugi duży usiadłem na łóżko i dziwne myśli że coś mi się robi ,nagle zacząłem panikować, biegałem po domu nie umiałem zaczerpnąć powietrza czułem ciśnienie jakby miało mi rozsadzić głowę. Trzymało mnie około 4 godzin bez snu próbowałem odganiać czarne myśli poprawiało się, ale stopniowo wracało . Dzisiaj byłem od razu rano u lekarza i znowu 1000 myśli na minutę, strach, ciśnienie w szyi, a po badaniu okazało się że nie mam żadnego nadciśnienia

2. koleszka84

koleszka84 Geniusz

Po co te tablety ? Fajne sa teraz energetyki veroni mineral. Kofeina z guarany i jest duzo zdrowsze od tych blackow tigerow itp. 2,49 400ml. Za duzo tego chlopie

3. redisTUO

redisTUO Forumowy guru

na energetykach jest informacja ze zawiera 32mg kofeiny co odpowiada jednej filiżance kawy... ty wziales 400 mg co odpowiada 12 filizanka kawy. Weź się ciesz ze zżyjesz.... już chyba feta zdrowsza niż takie końskie dawki kofeiny

nasiona marihuany, nasiona konopi