Klony Easy sativa/Master Sativa/Shaman

mR nice 15.03.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, jako ze w tym roku nie chcialem wydawac duzo na nasiona, postanowilem sobie zrobic klony. Nie jest to moj pierwszy raz, kiedys ukorzenilem kilka klonow i wyrosly na dojrzale babeczki.
    Moje pytanie brzmi następująco
    1.) jakie dać matce doniczki, 1,5L wystarczy? (wygrzewaja sie pod CFL 125 6400k.)
    2.) Kiedy moge matka zrobic pierwszy oprysk asahi (maja po 2 dni, zalezy mi na wypowiedzi doswiadczonych ktorzy pryskaja dosc wczesnie)
    3.) Chcialbym zeby klony w polowie kwietnia (max 10 maja) byly juz na spotach

prosze o wyrozumiałość i pomoc :)

Pozdrawiam najarane mordy!!!

2. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Według mnie popełniłes pewien błąd.
    Ja jak robiłem rok temu klony to roślinę matkę sadziłem już w styczniu. Do marca rósł jeden wielki krzak z którego pobrałem ok 150 odrostow, od marca do maja (bo kwiecień jest ryzykowny) vegowaly i byłem w stanie pobrać z tych już zrobionych klonów poprzez FIM kolejne dziesiątki klonów.
    To jest najoplacalniejszy i najwybitniejszy najwydatniejszy zabieg jeśli ciśniesz duża ilość plus z pierwszej partii klonów rosną olbrzymy.
    Ja Ci dużej liczby klonów nie wróżę bazując na tym co piszesz wyżej.

• Lubie to x 2
  3. Gdybym to zrobil tak jak piszesz, na pewno było by to duzo efektywniejsze. Chciałbym zrobić z tych 3 pestek okolo 30 klonów, jesli nie nie uda to trudno. W tym roku głownie skupiam sie na automatach od beeboka i chcialbym sie pozbyc klonow do momentu kiedy bede kiełkowac automaty. Na nastepny rok na pewno zrobie tak jak napisales :) Myśle ze źle nie bedzie, klony wysadzone w polowie maja, nie bedą znowu takie małe wiec matki maja 1,5 miecha na rozrost i pozniej 2 tygodnie w boxie i na pole :)

edit.
    Jeszcze nurtuje mnie to pytanie.
    Lepiej do ziemi czy wełna?
    Czytalem na czeskim forum o klonowaniu, to oni tą wełne w czymś moczą, ale nie jestem pewien o co w tym chodzi?(pewno jakeis wartosci odzywcze dla korzonek)
    Chyba polecą prosto do ziemi ew.wody.
    Clonefix od hesi zakupiony+skalpel

4. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

To zależy od pewności siebie i od ryzyk fizyku, ja tam nie mam rozterek jak coś mi nie wyjdzie itd więc ja tam nie marnuje kasy na wełnę easy plugi itd. I cisne do ziemi klony ukorzeniane w zwykłym proszku do ukorzeniania roślin zielonych. Defekto nie jest doskonały to przyznaje.
    Ja bym Ci dla pewnosci polecił zainwestować w tę wełnę i w ten profesjonalny żel do ukorzeniania żeby nie było na mnie :D:

Pamiętaj o tym aby zapewnić warunki klona,

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...