Kiełkowanie w EazyPlug

JennyFerry 23.04.2019

Kiełkowanie w EazyPlug 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Siema mam pytanie odnośnie kiełkowania w eazyplug. Ile maksymalnie trzymacie roślinkę w eazy plug? Myśle tutaj o tym czy jak wyjdzie przesadzać do mniejszej donicy i później po kilku dniach do docelowej czy poczekać tak z kilka dni w eazy plug i od razu do docelowej. <outdoor>

2. Cebulaczek

Cebulaczek Tuptuś

jak juz wyjdzie to mozesz delikatnie dac do docelowej. Ja tak zawsze robie.

3. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Chodzi mi o to czy mogę prztrzymac tak z tydzień w eazy i dopiero do docelowej. Nie chce tak małej dawać do docelowej i na dwór

4. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

A pierdolnal już cię kiedyś ktoś w ten pusty cagan za ten kurewski znaczek?

• Lubie to x 3
    • Nie lubie. x 1
  5. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Pierdolnij się sam. Trafiłem na wielkiego husarza patriotę?

6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Tu nie chodzi o patriotyzm,ale o ogolne postrzeganie tego co bylo/historii/ Mnie rowniez nie podoba sie to cos.Wiec prosba do kolegi o zmiane.

7. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Mój avatar to dla mnie zwykły obrazek, zlep pikseli. Zadałem pytanie a dyskusja toczy się na temat jakiegoś obrazka. Mogę się przyjebac do jakiś ryb czy glonojadów z avka speciala czy do Twojego marco bo mnie uraza czy coś. Proszę was zluzujcie ;) Wiec oczekuje odpowiedzi na postawione przeze mnie pytanie a później zmienie avatar specjalnie dla naszych patriotów stołujących się po wygranej walce z wrogami ojczyzny w budce z kebabem. Peace

8. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Zmieniłem specjalnie dla Was :). Mam nadzieje ze żadna mniejszość czyt. Cyganie nie będą na mnie źli.
    A wiec odświeżam i ponawiam pytanie odnośnie eazy plug :]

9. h3

h3

nie, tydzień to ja w 0,5l trzymam...

• Nie lubie. x 2
    • Lubie to x 1
  10. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Dzięki, a trzymasz do pierwszych listków i przesadzasz ta?

11. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Dzieki.
    Po posadzeniu w Eazy Plug mozesz trzymac do chwili gdy roslina bedzie na tyle duza aby umiejscowic ja w docelowej/2-3cm ponad podlozem/. Mysle ze w zaleznosci od warunkow 2-4 dni.Zawsze mozesz po przesadzeniu potrzymac jeszcze kilka dni w domu aby podrosla.

• Lubie to x 1
  12. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Dzięki, albo po prostu jak wyjdą przesadzę do docelowej i dam butle na nie i tyle :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...