1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Kiedy najpóźniej można sadzić?

Dyskusja w dziale Sadzenie, Przesadzanie i klonowanie rozpoczęta przez Panda w dniu 22.04.2013

1. Panda

Panda Błyskotlwy

Słuchajcie bo mam problem i zakupię nasiona na początku maja dopiero raczej i powiedzcie mi kiedy najpóźniej można sadzić na spot?

2. И1K

И1K Wiedza nadprzyrodzona

AF najpóźniej w lipcu, a i w sumie nonAF też.

E: AF najlepiej na samym początku lipca, żeby dać jej te 3 miechy na dojście. nonAF miesiąc wcześniej zanim zacznie kwitnąc dana odmiana.

Last edited: 22.04.2013
    Panda likes this.
  3. Panda

Panda Błyskotlwy

Czyli nonAF najpóźniej w lipcu tak? Dajmy taka Easy Sativa szybko dochodzi to by dała radę tak?

4. И1K

A nie pamiętam kiedy zaczyna kwitnąć mniej więcej. Najlepiej sadzić jak nawcześniej. Czemu chcesz tak późno?

5. Panda

Panda Błyskotlwy

Hajs się nie zgadza..

6. И1K

Im wcześniej zrobisz tym potem będzie się bardziej zgadzał. ;]

7. Smakosz

Smakosz Wiedza nadprzyrodzona

Ja też chce na początku maja sadzić reg. a w połowie af. Jak bym posadził na początku maja to doszły by do listopada?

8. EveJLB

EveJLB Wiedza nadprzyrodzona

Dojdą spokojnie chyba że bd przymrozki to możę pleśn atakować.

9. A można już sadzić AF?

10. dr hannibal

dr hannibal Geniusz

Mozna,ale sadzac teraz na oucie nie uzyskasz lepszych wyników niz jak bys wysial je np pod koniec maja, albo chociaz by w polowie maja.EveJLB tu nie chodzi o przymrozki,tylko o to ze jesienia zazwyczaj czesto pada deszcz,niebo jest zachmurzone (brak swiatla+wysoka wilgotnosc =plesn).Mozna jednak sie zabespieczyc wszelkimi srodkami (anty)nie koniecznie chemicznymi.

11. VejderSkun

VejderSkun Weteran

hejka,o przymrozki już nie musimy sie martwić,nie ma mowy żeby wróciły, w nocy jak na razie nie spada poniżej 10 i ma tak już zostać,śledzę uważnie prognozę bo mam młode na out i też się martwiłem,lecz nie potrzebnie...:)jeżeli spadnie to do 5,a one dadzą radę bo już są po zaprawie,pozdro i więcej wiary i optymizmu:rastaman:

12. Żwirek

Żwirek Stary wyjadacz

Ale jest jeszcze takie coś jak zimni ogrodnicy zimna zośka i tu trzeba uważać,wiem to z własnego doświadczenia

13. VejderSkun

VejderSkun Weteran

;]witam,wracając do tej zimnej Zośki,myślę że trzeba uważnie śledzić pogodę i w razie czego mieć przygotowaną obciętą butelke plastikową i trochę suchej trawy lub siana.To powinno wystarczyć,tak myślę,no chyba że ktoś ma inne sposoby...:]