Kiedy kwitnienie? AF

świeżynka 26.03.2020 at 11:49

1. świeżynka

świeżynka Gość

Siemka,
    jest to moja pierwsza roślinka kiedykolwiek, do tej pory nie było problemów. Spokojnie, jak na automata, rosła. Dzisiaj zaczęła swój 31. dzień i tak nie wiem czy to już są preflowery czy nie. Próbowałem znaleźć podobny temat na forum, ale widocznie nie umiem :sciana:
    Nie powinna już zacząć zakwitać?
    Opis:
    Doniczka 4l, 2x żarówka LED 2,5k lmn, ph 6,5

Ps. Nie oczekuje od niej nie wiadomo jakich plonów. Traktuje ją jako osobisty trening na coś lepszego w przyszłości :)

2. świeżynka

świeżynka Gość

Zapomniałem dodać, że to automat AK-47

3. Do 40 dnia zacznie kwitnąć nie bój się o to skoro to automat to lada dzień może zacząć kwitnąć

4. Tak to są preflowery i za niedługo zacznie kwitnąć myślę że do 40 dnia max

5. Technik1

Technik1 Tuptuś

Automat to bliżej 20 dnia zakwita. Daj z bliska zdjęcia szczytów bo z daleka nic nie widać

6. świeżynka

świeżynka Gość

po 2 zdjęcia dwóch szczczytów + jedno z większej odległości

7. No moim zdaniem powinna już zacząć pokazywać białe włoski, a tu żadnego nie widać sam mam ak 47 auto i moje zaczęły kwitnąć w 3 tygodniu 21 dni.. Myślę że u ciebie za parę dni to się zmieni wręcz powinno

8. Technik1

Technik1 Tuptuś

Ja tam jednak polecam przestawić fp na 12/12 i poczekać tydzień ;) Wychodzi że to sezon skoro to już 40 dni

9. Technik1

Technik1 Tuptuś

PS. Nie wiem co mi się ujebało na 40 dni - doczytałem 31 ale to nadal za dużo chyba że coś kombinujesz ze światłem albo mocno stresujesz roślinę choć nie sądzę

10. świeżynka

świeżynka Gość

Jedyny stres to topping. Poczekam jeszcze tydzień i przestawię na 12/12. Aktualnie leci na 20/4

11. świeżynka

świeżynka Gość

Ps. topping przeprowadzany 2 tygodnie temu. Ale zastanawia mnie jeśli to jednak automat, a nie sezonówka, to czy wydaję mi się, że na 12/12 nic jej nie zrobi przez te geny rudelaris

12. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Zaczęła już indukować chyba...czekaj z tym 20/4 jeszcze z tydzień a zakwitnie

Loading...
Loading...