Kiedy ciąć easy plant xxl outdoor

Bakłażan288 16.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka doradźcie ziomeczki.
    Ile zostało tej pani
    77 dzień
    Około 4 tydzień flo
    Czy pousuwać liście wiatrakow,czy może to aby wywołać stres.
    Z góry dzięki. 20180616_065820.jpg 20180616_114107.jpg

2. KozaSPolski

KozaSPolski Tuptuś

Zobacz na kolor trichomów, jeżeli 90% jest w kolorze mlecznym (nie przezroczystym) to haj będzie najbardziej euforyczny. Możesz też poczekać aż trichomy zaczną zmieniać kolor na bursztynowy. Wtedy haj będzie taki w stylu, że ciężko Ci się myśli i rusza, taki typowy odmóżdżacz na gastro przed lodówką na kanapie. Ja lubię mleczne trichomy, wtedy mam najlepszą śmiechawę ;d
    Swoją drogą szybko Ci doszły, ja mam 60 dzień i dopiero co zaczęły się trichomy pojawiać oraz są same białe włochy.
    Z liści przytopowych pokrytych trichomami można zrobić hasz.

• Lubie to x 1
  3. Hmm właśnie niemam lupy i dlatego chciałem się od doświadczonego plantatora dowiedzieć tak mniej więcej ile by jeszcze trzeba czekać.
    Kiełki do ziemi poszły na koniec marca(pierwsza uprawa)i obawiałem się że za wcześnie jak na automaty ale jak widać udało się heh.

4. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Użytkownik

Masz jeszcze troche bialych wlosow. Poczekalabym jeszcze chwile.

• Lubie to x 1
  5. Tak tak,akurat godzinkę temu udało mi się lupę załatwić i trichomy są mleczno przeźroczyste także poczekam jeszcze

6. Czy to pleśń?
    20180617_092825.jpg

7. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Wygląda na pleśń .
    Weź to w palce , rozpada sie ? Jak sie rozpada w palcach to plecha - tnij krzaka , ratuj .

• Lubie to x 1
  8. Wyciąłem to co spleśniałe zobaczymy co będzie,jak będzie szło dalej to niestety kosa,szkoda bo trichomy jeszcze przeźroczyste.a drugi krzaczek jest bardziej dojrzały 20180617_102529.jpg

• Lubie to x 1
  9. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

pokaz tez foto calego topa

• Lubie to x 1
  10. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Takiego jak ten co wrzuciłeś to bym ciął i suszył z przyjemnością

11. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Chyba że jeszcze widać przybieranie na masie po ostatnich kilku dniach to bym poczekał żeby wyciągnąć z tego max

• Lubie to x 1
  12. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Pilnuj pleśni jak zostawiasz planta . Afy zawsze pleśnieja przy końcówce taki urok :)
    Plant po ścięciu jeszcze dojrzewa - jak wino :)
    Curring też wpływa na moc , wiec tu musisz sam zadecydować czy warto ,
    pamiętaj że najważniejsze to dupa cała i plant w słoikach .

• Lubie to x 1
  13. Na masie delikatnie już przybiera bardziej tera się robią włoski brązowe.
    Pod lupą patrzyłem i niema ani jednego bursztynowego trichoma a chciałbym żeby palonko nie było takie lajtowe.
    Jeszcze potrzymam aż będzie parę bursztynów i kosa.mysle że z tydzień i będzie Oki.

14. Po wysuszeniu będę robił curring oczywiście,będę się starał żeby wyszło jak najlepsze zarówno w smaku jak i mocy.

15. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

A no jak chcesz "mózgojeba" to możesz i 3 tygodnie jeszcze trzymać a roślinie nic się nie stanie ;)

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...