Karzełkowo. Karton Śmietana i 33 Waty. :D

Kitty Forman 17.02.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Siemka. :odlot:

Witam w Karzełkowie.

Bohaterami tego przedsięwzięcia jest 8 konopielek, trzymajcie ze mną kciuki, że kobietek, które to są dziećmi mojej Amnezji Lemon Paf z zeszłorocznego ouciszcza. W sumie, może to być wszystko chyba..

W każdym razie, trzeba sprawdzić co tam w tej trawie piszczy :repa:

NASIONA: Amnezja Lemon Paf (Gnom) PESTKI Z ROŚLINY Z OUTA.
    GROWBOX: Karton BOX, wzmocniony płytą u góry, i drewnianymi kołkami w rogach, przymocowane wszystko na trytytki :D W środku pomalowany białym spreyem ceramicznym.
    OŚWIETLENIE: 3 żarówki led, w sumie 33 Waty. ALe dołożę coś niecoś..
    WENTYLACJA: Tu dziura.. tam dziura.. a jak się zapocą to dostaną wiatraczek :DD
    ZIEMIA: Jakaś kwiatowa ze startowym NPK, PH 5.5-6.5, plus torf, dolomit, kurzok i mikoryza z guano.
    DONICE: Kubki po litrowej śmietanie (Siostra mi z Polski przyziozła, nie będę sadzić w zagranicznym plastiku:osiol: )
    NAWOZY: Kurzok, Mikoryza, Guano, BAC Grow i Bloom, a jak mnie najdzie to je spompuje :karmi:
    TRENING: Fim chciałam, ale chyba tylko na jednej się uda, reszta to Fuck Im Mist :kaplan: hehe, więc TOPING, LST, dużo LST :pala: :D
    FILTR:
    :niewiem: Okno będę otwierać okurwahaha.

Dziś Dziewczynki mają 10 dzień swojego życia.
    FP jeszcze dziś 16/8, od jutra 12/12, bo i tak dwa razy im namieszałam ze światłem.. No ale co zrobisz jak łajzą się urodziłam i łajzą skonam :rower: :D

No to hop, śmietana show ;D

Tu starsze foto.

A Tu dzisiejsze.

Pozdro! :dobranoc:

• Lubie to x 12
  2. Fajne te karzełki, siadam i obserwuje ,oby do :drzewo:

• Lubie to x 1
  3. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Z tego co nikt słyszał z tego co nikt widział raczej krasnoludki z tego nie wyrosną .To dziewczyna miód malina .Na kamieniu wyhoduje więcej niż nie jeden na dobrej ziemi.Powodzenia koleżanko z piaskownicy.....

• Lubie to x 2
  4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Potrzymaj jeszcze z tydzien,niech troche odbija.Moze byc ciekawie,bede podgladal-powodzenia:)

• Lubie to x 1
  5. Bede bacznie obserwowal. A na flo jakies inne swiatlo zamierzasz ? Do konca w tym boxie ?

• Lubie to x 1
  6. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Witaj koleżanko , chcesz powiedzieć , ze to małe skrzaty z outa ?
    Gdzie ty je trzymałaś haha
    Powodzenia !

• Lubie to x 2
  7. Kitty Forman

Coś tam dołożę ze 30 wat jeszcze, żeby było te 60 - 70 na flo. Się tym na dniach zajmę ;D
    A box tak, do końca będzie ich domkiem.

Hehe, Zielonka, pod pierzyną je wegowałam :D Mam troszkę pestek z tej Amnezji zeszłorocznej, to sprawdzam :D

• Lubie to x 2
  8. Ryjek

Ryjek Użytkownik

ale fajniaki ! =)
    do kawy na ławe zapodawana śmietana, a w śmietanie.. hyhy marihunanen indyjskie.
    Powodzenia w fajowym projekcie!
    Wszyscy niby kiełkujemy te same nasiona, od tych samych breederów, a po takich sadzonkach już widać które są czyje!
    Pamiętam jak Marco wrzucił foty młodych sadzonek z out'a.. odrazu w miniaturce u góry wiedziałem, że to jego hyhy
    Nie tyle co każdy ma własny styl, lecz to dowód na to że konopiejki hindusie stają się częścią nas samych. Kiełkujemy te pisklaki, jesteśmy jak matki małych pterodaktyli, a namiot 1,44 metra kwadratowego to gniazdo piskląt. Niczym pies odratowany z kry mozolnie płynącej po marcowym jeziorze, z czasem przejmuje nasze cechy i staje się naszym odwzorowaniem w pieskim świecie.. we futry skórze..
    Fruterianie rzekli by wręcz, obierki po jabłku wyrzucasz to sie pierdol ryjcu zafajdany bajbusie narkomanie jeden pierdolony ty.. A ja im na to: ja konia do wodopoju doprowadzę, ale napić się go nie zmuszę.. Ryjko Coelho.
    To komentowałem ja.. A na bicie - DJ Kurzu Warstwy.
    Pozdro.

• Lubie to x 4
  9. v3nom

v3nom Użytkownik

Prawdziwe gnomy :)
    Pozdrawiam i farta życzę :)

• Lubie to x 1
  10. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

33 waty na 8 roślin? Wyglądają jakby pod HPS 250 siedziały.
    Jak wiaderko dojebie projekt to zawsze jakieś potwory porosną :D

• Lubie to x 1
  11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jedziesz!

• Lubie to x 1
  12. Na pierwszy rzut oka pomyślałem że ktoś grubo leci z tematem , a tu patrze wiadereczka po śmietanie haha
    Teraz już wiem że będzie bardzo grubo:karmi:
    Tylko teraz zastanaawiam się do czego kupuje się litrową śmietane:niewiem:
    Boksik pierwsza klasa , jak na kobiete bardzo mi imponujesz zdolnościami i kreatywnością. Pozdro .

• Lubie to x 1
  13. Kitty Forman

SIemka. :drzewo:

Czasu czasu mało czasu a Karzełki rosną :D

Karzełki mają się dobrze, acz są uparte, oporowo zakwitają, póki co tylko jaja :D

Od 15 dni FP 12/12, jak narazie wyeliminowałam dwóch jajcarzy, aczkolwiek wygląda na to, że to nie koniec.

PH - nieznane.
    NAWOZY: Bac groow, Asahi, Kurzok, Mikoryza, Guano, Dużo Miłości.
    FP: 12/12
    TRENING: LST, Defoliacja.

Trochę Historii..

I Świeże, wczoraj, dzień 28.

Potem jeszcze wrzuce foty, już po wywaleniu chłopków. ;)

Pozdro ! ;f

• Lubie to x 7
    • WOW ! x 2
    • Kocham to ! x 1
  14. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Mając na uwadze dobro forum nasiona konopi po sezonie zimowym IN, w trosce o zachowanie czystości i porządku w boxie, zwracam się nie tylko do Kitty Forman ale do wszystkich , użytkowników , kartonowych budynków,namiotów plug in system o zintensyfikowanie prac fotograficznych na terenach uprawowych oraz w ich bezpośrednim otoczeniu, wykorzystując sprzyjającą, wiosenną pogodę.

Zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w namiotach uprawowych – Dz. U. Nr 132, poz. 622 z późn. zm.) ustawowym obowiązkiem każdego właściciela jest utrzymanie czystości i porządku. Ponadto obowiązujące przepisy prawa forum nasiona konopi tj. Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie uprawowym także OUT, nakładają na użytkowników, terenów obowiązek utrzymania czystości, poprzez:

– dbanie o estetyczny wygląd namiotów wewnątrz jak i na zewnątrz , oraz całego terenu dzikich miejsc uprawowych typu OUT, niedopuszczenie do zalegania na niej nieczystości typu butelki,worki po ziemi
    – dokonywanie wymiany ziemi pod nowe uprawy
    – do przestrzegania terminów fotografowania przestrzeni uprawowej oraz przeprowadzanie jej w razie konieczności wynikających z przyczyn naturalnych od farmera nie zależnych,
    – do gromadzenia odpadów kompostowych w pojemnikach z przykrywami na terenach własnych , a także usuwania na bieżąco odpadów wielkogabarytowych
    – do należytego opiekowania się zwierzętami domowymi leśnymi, nie porzucania ich,jedzenia a także do zachowania środków ostrożności zapewniających ochronę przed zagrożeniem lub uciążliwością innych ludzi, (dzik też człowiek)

Wzorem lat ubiegłych, organy ścigania rozpoczęły już przygotowania do wiosennych obserwacji,inwigilacji i tego typu dzikich zachowań a powołana 21 Marca br. Komisja ds. , ścigania groznych przestępców produkujących niebezpieczny narkotyk będzie węszyć egzekwując ciążące na nich obowiązki.
    Panienko Kitty marzec marcem kocur kocurem ale użytkownicy forum nasiona konopi domagamy się kolejnych fotografii .
    Z poważaniem prezes purcypuś MR.Nikt.

• HAHA XD x 1
    • Zły x 1
    • Nie lubie. x 1
  15. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Siema , czy ja dobrze zrozumiałam ?
    PESTKI Z ROŚLINY Z OUTA.
    * chcesz powiedzieć że Amnezja Lemon na oucie ci dała pestki ?

16. Kitty Forman

Siemka. Upa dziś zrobię, bo kwitną już jak szalone hehe.
    Tak, Amnezja lemon fast, na oucie syrneła mi pestkami. Ta duża, około 150 pestek wyskubałam, a co poszło w świat to nie wiem ile hehe. Ogólnie bananów nie miała, jaj nie miała, tylko pesteczki, dojrzały jak widać, i jest mniej więcej pół na pół babki chłopki, czyli mam regi amnezji :D

• Lubie to x 1
  17. hej kolezanko!
    Oglądałam Twoj out 2018r ale za wiele nie napisałaś jak ta odmiana smakuje i ogólnie jaki jest haj . Z fotki którą wstawiłaś odnoszę wrażenie że jest przyjemnie , czy możesz skrobnąć coś o amnezji lemon od gnoma bo zastanawiam się czy zamówić ją sobie na tegoroczny out. :DD

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...