Kary za picie piwa pod chmurką

andmister 16.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Czy ten zakaz związany ze spożywaniem przysłowiowego piwa pod chmurką nie jest wg was absurdalny? W takie upalne dni, gdzie chciałoby się w parku ochłodzić zimnym piwem - nie można tego zrobić w legalny, kulturalny i zgodny z prawem sposób.

2. Łoś

Łoś Tuptuś

Kup 0% lub siądź w furce, miejsce prywatne nie jest publicznym, trzeba sobie radzić, to tak jak z ziołem tyle ludzi jara i będzie jarać, a zakazane, w końcu będzie zalegalizowane :D

No ale to fakt, kiedyś można było, mogli najwyżej ograniczyć do danej ilości 1 piwo, a nie malanż w parku alkusów :D

3. Mnie złapali dwukrotnie, raz kiedy już szedłem do radiowozu zdążyłem wyrzucić 5g haszyszu, więc nie warto narażac się nawet dla spisania.
    Zioło w kraju rządzonym przez Zydów nigdy nie bedzie zalegalizowane! pobudka! oby gorzej nie było po jesiennych wyborach.

• Lubie to x 1
  4. karson

karson Tuptuś

Wiesz, jest wiele absurdów. Zobacz na tych żuli którzy siedzą pijani, walą gas przez cały dzień w miejscach publicznych - służby nie za bardzo mają ochotę coś z tym zrobić, to oni są w zasadzie nieściągalni. Są takjakby poza systemem represji. O tym czy można pić piwo pod chmurką oraz jakie kary za to grożą - proponuję jeszcze tutaj doczytać: https://www.prawokonsumenckie.pl/pl/a/czy-mozna-pic-alkohol-pod-chmurka
    Witryna na której można znaleźć trochę więcej info z tego zakresu.

5. karson

karson Tuptuś

Wiesz, jest wiele absurdów. Zobacz na tych żuli którzy siedzą pijani, walą gas przez cały dzień w miejscach publicznych - służby nie za bardzo mają ochotę coś z tym zrobić, to oni są w zasadzie nieściągalni. Są takjakby poza systemem represji. O tym czy można pić piwo pod chmurką oraz jakie kary za to grożą - proponuję jeszcze tutaj doczytać: https://www.prawokonsumenckie.pl/pl/a/czy-mozna-pic-alkohol-pod-chmurka
    Witryna na której można znaleźć trochę więcej info z tego zakresu.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...