Kanada zalegalizowała uprawę medycznej marihuany w domu

ZIELONA 20.08.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. ZIELONA

  ZIELONA Autorytet Administrator

  Rząd Kanady ogłosił, że umożliwi pacjentom stosującym medyczną marihuanę na jej samodzielną uprawę w domu, zaczynając od 24 sierpnia 2016 roku.


  “Rząd federalny ogłosił nowe przepisy dotyczące medycznej marihuany, które pozwolą pacjentom uprawiać medyczną marihuanę na własną rękę w domu. Nowe przepisy dotyczą również zmian w zakresie etykietowania suszu i oleju z konopi”, powiedział reporter CTV News.

  Informacja ta pojawiła się prawie sześć miesięcy po tym, jak sąd federalny obalił zakaz stanowy dotyczący domowej uprawy medycznej marihuany.

  Nowe przepisy dotyczące medycznej marihuany wchodzą w życie 24 sierpnia. Jedynym co będzie stało na przeszkodzie w uzyskaniu zgody na uprawę medycznej marihuany to lekarz. W stanie Kolorado można uzyskać taką zgodę poprzez 10 minutową rozmowę na Skype (!). Wystarczy skontaktować się z lekarzem i poskarżyć na problemy ze snem lub niepokojem, a ten wypisze nam zgodę na uprawę i zakup medycznej marihuany.

  W ramach nowej polityki, pacjenci będą mogli uprawiać co najmniej dwie rośliny konopi indyjskich na zewnątrz, lub do pięciu roślin w pomieszczeniach zamkniętych (większa ilość roślin może być dozwolona, jeśli lekarz wyrazi taką zgodę).

  Według Health Canada, nowe rozwiązania przewidują “natychmiastowe rozwiązania” dostosowane do nakazu sądowego z lutego 2016 roku, które mówią o bardziej przystępnym i łatwiejszym dostępie do leków dla tych, którzy są w potrzebie.


  Kanada zalegalizowała uprawę medycznej marihuany w domu
   
  • Lubie to x 3
 2. Ngu

  Ngu Tuptuś

  Przyjdzie czas ze i u nas zalegalizuja tylko czy doczekam tego ...
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...