1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Kanabinoidy a choroby i dolegliwości

Dyskusja w dziale Medyczna Marihuana Aktualności rozpoczęta przez Salam alejkum w dniu 30.09.2013

1. Salam alejkum

Salam alejkum Administrator Staff Member Administrator

Last edited by a moderator: 16.08.2015
  2. No przy tym układzie sił politycznych to można zapomnieć...

3. A więc tak moi drodzy palacze i palaczki opowiem o mojej sytuacji.. Ja powienem mieć twardy dowód z pozwoleniem palenia i posiadania hehehe .. Przechodzimy do tematu.
    A wiec mój problem zdrowotny to ,,EPILEPSJA" ( PADAKA DLA NIE WIEDZĄCYCH) pale jakieś 6 latek. Ostatni roczek zrobiłem testa. Opowiem tylko o miesięcznych testach. Pierwszy miesiąc Pale = 1 może 2-3 . Drugi miesiąc Nie Pale .. Po kilku dniach zaczęło .sie i buuum w każdym tygodniu cos było , czasami kilka dziennie , pamiętam raz albo dwa razy było 3 w ciągu dnia w miesiącu było tego sporo. Wiec efekt mówi sam za siebie... :P. Jeśli ktoś jest na forum z podobnym gównem na zdrowiu niech opowie o swoim teściku jesli taki robił.

4. Pozwolę sobie odwieżyć nieco wątek i poprosić Was o poardę bo na pewno posiadacie większą wiedzę na temat CBD niż ja bo interesuję się tym tematem dopiero od niedawna. Co sądziecie o produktach Cannabi Gold ? Znajomy polecał mi ich środki ale jeszcze nigdy nie stosowałam tego typu produktów i nie wiem nawet jakie stężenie wybrać ? Sprawdzałam i mają produkty zarówno ze stężeniem 5 % jak i 30 %. Czy stosujecie na co dzień takie preparaty i jakie zmiany są zauważalne ? Czego się spodziewać ? Z góry dzięki za pomoc.

5. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Nie wiem ,sam nie stosowalem-ale znajomych corka majaca problemy z bolami glowy,zlym samopoczuciem/wymioty,bole brzucha/ stosowala chyba olejek o stezeniu 15%,przez okres ok.3 miesiecy.Po kilku aplikacjach,bole glowy staly sie znosne,a po ok.2-3 tygodniach ustapily calkowicie.Obecnie odstawila olejek/2-gi miesiac/ i jak na ta chwile dolegliwosci nie powrocily.
    Powodzenia w poszukiwaniach:Peace:

6. 2515

2515 Forumowy guru

Ja używałem raz ten olej CBD 5% chyba 10ml, cena trochę wysoka, bo aż 100PLN około......
    Jaki efekt......nie jestem pewien. Brałem na problemy trawienne, może za krótko, lub źle dawkowałem....bo zużyłem całość i problem pozostał.
    Gdy jednak palę konopie o dużej zawartiści THC bez CBD, odczuwam na pewno znaczącą poprawę w tej kwestii.

Wracając do odmian CBD, mam w ziemi od kilku dni OG Kush CBD auto, chyba od DF. Czekam teraz na ....ten dzień :] :], i w tedy poznam prawdziwe działanie CBD, choć szkoda ze nie wybrałem odmiany o większym stężeniu CBD(20%) bez THC.

7. Trwają niby pracę nad legalizacją . Może warto torpedować posłów, aby przyspieszyli pracę. Można też zrobić projekt obywatelski i zebrać podpisy.

8. Gandalf.

Gandalf. Expert

Nie będzie żadnej legalizacji póki rząd się nie wymieni
    Nie róbcie sobie ciągle tej fikcyjnej nadzieji i przestańcie bujać w obłokach bo w tej sprawie jeszcze przez bardzo długi czas i tak się nic nie zmieni

2 people like this.
  9. Natasz

Natasz Inspiracja

Czy poslowie sie wymienia czy niewymienia na legalizacje w polsce trza poczekac jeszcze przynajmniej jedno dwa pokolenia
    Jesteśmy po prostu zacofani w ciul pod tym względem. marichuanen a na co to komu? A komu to potrzebne?

nasiona marihuany, nasiona konopi