1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jesteś Bogiem download Cały Film o paktofonice 2012 oglądaj online

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez Salam alejkum w dniu 23.09.2012

1. Salam alejkum

Salam alejkum Administrator Staff Member Administrator

[video=youtube;QDOhHgXzSqE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QDOhHgXzSqE[/video]

Last edited: 21.10.2012
    parker1225, , Stachu and 5 others like this.
  2. FILM nie działa :) Przez chwile poleci, a zaraz sie zatnie i tyle oglądania z tego ;d Admini z youtube nie pozwolili by zeby jeszcze jak premiera była to nagle film na youtube był dopiero pozwolą z miech-dwa po premierze a tak bedą usuwać , maczać palce w filmach co ktoś wrzucił. Oni tak robią z nie jednym filmem 2 dni czy 7 dni przed premiera lub po. Nie udostępnia ni chuja...Pzdr

3. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

coś mi się zrywa zawsze w tym samym miejscu niestety... mogli już zablokować

4. Salam alejkum

ale wczesniej dzialal, jak ktoś ma ten film to podrzuccie mgo jakos a ja wrzuce na serwer bez limitu i podam linka do pobrania

5. ZIELONA

Wszędzie są płatne - ściąganie i oglądanie on Line ;]
    Chyba że ktoś ma konto na chomiku to można ściągnąć za free ;]

6. Na chomiku tez musisz płacic zeby wykupic transfer a jest drogi :) Nie jest tak łatwo kochana w tych czasach nie ma nic za darmo :P Pzdr

7. ZIELONA

wiem wiem NIC ZA DARMOSZKĘ ;] pozostaje czekać Usaty na zalukaj ;]

8. Salam alejkum

portowiec ma ;] jak sie pojawi to ogarniemy tylko podajcie link do chomika z calym filmem

9. tomek17741

tomek17741 Dyskutant

transfer 1 gb na chomikuj 2,44 sms wiec nie jest taka tragedia

10. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

na obecną chwile niema na chomiku tego filmu możliwe że administracja blokuje ten film jak wiele innych nowości,jeśli się pojawi to chętnie go pobiorę i wrzuce do obejrzenia dla was ;] chyba że wcześniej znajdziecie linka na chomiku działającego to dawajcie go w temat to zadziałam

and ZIELONA like this.
  11. Wujo

Wujo Guest

Admin jestes Bobiem hehe ;)

12. siema093

siema093 Użytkownik

jakie jest haslo do wypakowania ?

Suszczyk likes this.
  13. Merc

Merc Błyskotlwy

Do kina idzie bo WARTOO !!

Suszczyk likes this.
  14. Wczoraj juz na kompie miałem. Z innego źrodła lecz tez trzeba podać hasło do wypakowania :/. Jezeli ktoś bedzie znał haslo podajcie tutaj. Pozdro

Suszczyk likes this.
  15. I co ma ktoś juz hasło ?:rastaman:

16. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

już pobieram jeśli będzie działał to wrzucamy go na serwa ;]

EDIT: FILM NIE DZIAŁA JAKAŚ LIPA TO JEST CZEKAMY DALEJ NA LINKI DO POBRANIA Z CHOMIKA, NIE POBIERAJCIE Z TEGO CHOMIKA BO GOŚCIU W HUJA LUDZI ROBI!!! DAJCIE LINK Z INNEGO CHOMIKA DZIAŁAJĄCY TO ZAŁATWIMY TO

17. Nie pobierajcie tego od kozaka... już wczoraj pobrałam to z innego źródła hasło to film123. Trzeba wypakowywac z 10 razy a potem jakieś pliki zjeb*ne są.

18. nie ma co nieźle w konia robią :/