Jestem w czarnej dupie

koleszka84 25.08.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Witam . Potrzebuje porady . Mam filtr węglowy 150m3 firmy Can z przylaczem 100 mm i przewód wentylacyjny 100 mm. Kupiłem komplet razem z wiatrakiem 100 m3. Będę chciał wyregulowac obroty żeby wentylator nie był za głośny i obawiam się że nie da rady przepuścić tego przez filtr. Zastanawiam się kupić taki wiatrak http://www.growshopjamaica.pl/WENTYLATOR-KANALOWY-BLACK-ORCHID-AXIAL-FLO-FI-100MM-135M3. Myślicie że będZie ok ?

2. Regulator tak czy tak będzie potrzebny, więc kup regulator i sprawdź najpierw czy twój wentylator da rade

3. Nie kupuj na growshopjamaica żebyś później nie miał nalotu...

4. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Rozmawiałem z kimś doświadczonym na forum i polecił mi kupić filtr 75-100 m3 ale co z tym mam zrobić ? Kombinuje jak to zrobić bo już kasy trochę na to poszlo

5. koleszka84

koleszka84 Kumaty

6. ChatBot

ChatBot Tuptuś

coś nie tak z tym sklepem?

7. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Ja tam 2 razy kupowałem i bez problemów. To jak myślicie z tym wentylem turbo ? Da radę do filtra 150 m3 ?

8. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Odpowie ktoś ? Bo nie wyjdę z tej czarnej dupy ;)

9. Da radę. Miałem taki sam tylko bez turba, zwykły 100 m3 też fi 100 i zapierdalał na mocnym filtrze typu homemade. Jakiś większy w huj typu 400 - 600 to by nie wydał ten went. Ale na takim 150 bez problemu powinien dac radę.

• Lubie to x 1
  10. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Kolego dlaczego tak piszesz ?
    * za wszelkie insynuacje i bezpodstawne oskarżenia / oczernianie sklepu poleci BAN !

11. Koleżanko, bo miałem nalot a kupowałem tylko z tego sklepu, dziwne nie ?

12. azavec

azavec Tuptuś

Co nie dowodzi, że sklep jest czemukolwiek winny. Równie dobrze sąsiad mógł zadzwonić na "uprzejmie donoszę".

13. Sąsiedzi ? Pff, proszę cię... Ale jak sobie chcecie. Zobaczymy później czy ktoś nie będzie się żalił.

14. azavec

azavec Tuptuś

To trochę taka logika, że skoro piję whisky i miałem nalot, to wina tego, że piję whisky.

Dla mnie to zwykłe pomówienie wobec sklepu.

15. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Ja kilka razy zamawiałem tam i wszystko git. Żadnej wizyty nie miałem także nie zgodzę się z tym że to kiepski sklep

16. Nie muszą przeciez od razu przychodzić. Poczekamy, zobaczymy.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...