Jamaican Haze Auto

G-Farmer 08.01.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Jamaican Haze Auto

typ: autoflowering
    feminizowane: tak
    autoflowering: tak
    geny: Jamaican Sativa / Ruderalis
    czas uprawy: 70-80 dni
    wysokość: 60-120 cm
    plon: 55-150g (z rośliny)

Jamaican Haze Auto, to odmiana ruderalis z przewagą sativy.
    By stworzyć Jamaican Haze Auto użyliśmy bardzo produktywnej rośliny Haze Auto i skrzyżowaliśmy ją z unikalną sativą z Jamajki.
    Ten sekretny i egzotyczny szczep daje bardzo miły i unikalny smak i zapach.

Również wzmacnia czysty high sativy, i zachowuje wysoki poziom THC.
    Uderza z bardzo czystym i mózgowym efektem.
    Ta unikalna odmiana autoflowering sprawi że poczujesz się szczęśliwy, upalony i zrelaksowany.

Rośliny rosną do 100-120 cm i dają 100-150g bardzo dobrej jakości plonu.
    Jeśli szukasz najlepszych obecnie dostępnych nasion sativa/ruderalis, ta odmiana jest dla Ciebie.

Producent: Sensi Genetics

Last edited: 08.01.2014
  2. zapowiada sie ciekawie i szczerze to czegoś takiego szukałem tylko jestem ciekaw ile prawdy w szacowanym plonie? miał ktoś styczność z tą odmianą czy to coś co dopiero weszło?

3. High FIVE

High FIVE Gość

odiana jest na rynku od 2012 roku zadebiutowala u ganjafarmera bodajze on mial pierwsze ich seedy poczatkowe rosliny były nijakie duzo mutantow itp itd. nie wiem jak teraz ale pewnie z 3/12 pestek trafi ci mutantek :) pozdro . trzeba sie troszke wiecej informowac
    Sensi Genetics - Nasiona Marihuany - GanjaFarmer.pl | SeedBank

....

• Lubie to x 1
  4. dostepność pestek widziałem tez na f2s ale na forum niema zadnego tematu o tej odmianie (poza tym oczywiście) a co za tym idzie nie znalazłem żadnych informacji także dzieki wielkie :)

5. leaf

leaf Kumaty

Właśnie wykiełkowałem te pesteczki. Kiełkowalność 100% bez ingerencji człowieka :) Czekamy co będzie dalej :D

6. Też zanabyłem, skuszony tym, że JHAuto to głównie sativa. I tym, że dorzucali do paczki 5 sionek free x2 AK 470. Jakie macie opinie na temat tych nasionek? Pytam głównie o JH. W innym temacie przeczytałem, różne opinie o seedbanku Sensi Genetics i nie wszyscy byli zadowoleni. Pisali, że hermią, mutują albo w ogóle nie kiełkują. To oczywiście tylko część opinii. Druga część była jak najbardziej pozytywna. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że tamte opinie były sprzed kilku lat. Może przez ten czas Sensi Genetics poprawili jakość swojego asortymentu... A więc, są jakieś nowe zadowalające, bądź nie, wieści. Można liczyć na ten Sensi Genetics?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. jamaican haze auto

,
  2. jamaican haze auto jak pielegnowac

,
  3. jamaican haze jak pielegnowac

,
  4. jamaican haze jak uprawiac,
  5. jamaican haze sadzenie