1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Jakie znacie książki na temat konopi indyjskich w języku polskim (rzetelne)

Dyskusja w dziale Nauka i Natura rozpoczęta przez Tom Bombadil w dniu 11.10.2017

1. Tom Bombadil

Tom Bombadil "Mieszka na Withywindle"

Witam znacie jakieś dobre książki w naszym pięknym języku :) ? Zależy mi na rzetelnych autorach, którzy mają faktyczną wiedzę na ten temat. Interesuje mnie historia konopi, przetwory, wykorzystanie w medycynie i nie tylko. Jeżeli ktoś ma kilka dobrych tytułów, prosił bym o podzielenie się wiedza ;) pozdrawiam wędrowców po ścieżce Withywindle Hey dol!

2. Imlerith

Imlerith Geniusz

Moze B. Wyjadłowski "Wszelka wiedza o Mary Jane"?

3. Tom Bombadil

Tom Bombadil "Mieszka na Withywindle"

O, po wstępnym przeczytaniu kilku recenzji zapowiada się ciekawie :) Spróbuje ją dorwać na papierze, bo ekran i literki nie współgra z moimi oczyma ;d

4. AlteGenieser

AlteGenieser Tuptuś

rownież podepnę się pod temat. też interesują mnie ksiązki o MJ w języku polskim tyle że w wersji cyfrowej, np pdf. ma ktoś coś ciekawego??

5. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Zrozumiec Marihuane calkiem ciekawa podejscie troche naukowe ale opisane prostym przyziemskim jezykiem

6. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Marihuana medyczna doświadczenia lekarza praktyka-dr n.med. David Casarett. Książka napisana z jajem,opisuje właściwości medyczne,zagrożenia związane z mj i jest nawet trochę przepisów,badań itd

nasiona marihuany, nasiona konopi