Jakie znacie książki na temat konopi indyjskich w języku polskim (rzetelne)

Tom Bombadil 11.10.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Tom Bombadil

Tom Bombadil "Mieszka na Withywindle"

Witam znacie jakieś dobre książki w naszym pięknym języku :) ? Zależy mi na rzetelnych autorach, którzy mają faktyczną wiedzę na ten temat. Interesuje mnie historia konopi, przetwory, wykorzystanie w medycynie i nie tylko. Jeżeli ktoś ma kilka dobrych tytułów, prosił bym o podzielenie się wiedza ;) pozdrawiam wędrowców po ścieżce Withywindle Hey dol!

2. Imlerith

Imlerith Tuptuś

Moze B. Wyjadłowski "Wszelka wiedza o Mary Jane"?

3. Tom Bombadil

Tom Bombadil "Mieszka na Withywindle"

O, po wstępnym przeczytaniu kilku recenzji zapowiada się ciekawie :) Spróbuje ją dorwać na papierze, bo ekran i literki nie współgra z moimi oczyma ;D

4. rownież podepnę się pod temat. też interesują mnie ksiązki o MJ w języku polskim tyle że w wersji cyfrowej, np pdf. ma ktoś coś ciekawego??

5. ProrokX485X

ProrokX485X Zagubiony

Zrozumiec Marihuane calkiem ciekawa podejscie troche naukowe ale opisane prostym przyziemskim jezykiem

6. Marihuana medyczna doświadczenia lekarza praktyka-dr n.med. David Casarett. Książka napisana z jajem,opisuje właściwości medyczne,zagrożenia związane z mj i jest nawet trochę przepisów,badań itd

7. Rasta jak czytales ta ksiazke to moze pamitasz czy bylo cos o astmie?

8. Tak,właśnie sprawdziłem w spisie treści i jest astma-marihuana jako metoda leczenia. Jak chcesz to w wolnej chwili mogę porobić zdj żebyś nie musiał szukać i kupować książki i ci podeślę.

9. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Książka Michaela Backesa - " Marihuana i Medycyna"

10. Jak to nie problem dla Ciebie to poprosze, bo nie mam na razie nawet hajsu na ksiazke.

11. Lanrete nie ma problemu tylko daj mi chwilę,spróbuje ci to wysłać na pw a jak nie bd umiał to podasz mi maila.
    Na youtube jest czytana książka ,,A w konopiach strach'' Vetulaniego. Być może o astmie tam również znajdziesz informacje.

12. ok dzieki.
    albo do galerii wrzuc jak na priv nie da rady, wole sam to przeczytac ... .

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...