Polecane sklepy

Najtańsze vaporyzatory na rynku

jakie sezony?????

Dyskusja w dziale Dyskusie o nasionach / odmianach rozpoczęta przez iluzion88 w dniu 17.01.2019

1. iluzion88

iluzion88 Zagubiony

Siema jakie sezony polecicie, które dają dobre wyniki, bardziej zalezy mi na ilość niż na jakość?;) I może ktoś wie co to może być za odmiana sezonu co ma różowe kwiaty, bo kiedyś mi wpadła w oko a nie pamiętam nazwy.

2. Shaman na outdoor

3. j/w rozowy bd shaman ,poza tym kazde pol auto grzesia, easy sativa od female seeds,maroc,durban frisian daja fajne plony :D

4. APACH

APACH STEEL FISTS!

serious 6 - serious seeds
    red purps - famele seeds
    maroc - famele seeds
    passion#1 - dutch passion
    purple#1 - dutch passion
    green poison fv - sweets seed
    s.a.d. fv - sweets seeds
    kritical bilbao - genethic
    bubbas gift - humbolted

5. Polecam od Grzesia Serious 6 sezon i polauto Auto Mazar x Nepal x Hindu Kush. Ten polautomat od grzesia rozjebal system w zeszlym sezonie dlatego juz w grudniu kupilem 30sionek:D:cwaniak:

6. Old Crow

Old Crow Guerrilla cultivation

co wy macie z tym serious 6 przecież to nic ciekawego lisciaste w chuj, inne są perły ale S6 nie bardzo są lepsze które nawet powieliłem i nie trza kupować :). diesel berry x Hk są najlepsze choc ten auto mazar x hk tez .

7. jak znajde zdjecia tych MIOTEL to wrzuce 8)
    No chyba ze wyjatkowo trafilem albo taka zajebista mam reke:rolnik:

8. northern lights critical jack sprawdzone

9. Old Crow

Old Crow Guerrilla cultivation

nie twierdze ze wszystkie, i gzrech to jest co rok prorok, ale i tak sadze jego geny choc własnej roboty.

10. I tu pelna zgoda co do grzesia sionek dlatego kupilem te Auto Mazary z zeszlego roku szybciutko:D
    A co do serious 6 to na 5 sionek 4 wyszly naprawde kozackie:wiadro:

Loading...

Podziel się tą stroną

Loading...