Jakie polecanie nasiona outdoor 2020

rampampamjebjebjeb 25.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Jak napisalam w temacie poszukuje odmiany oudor do max 1.5m interesuje mnie przewaga indici od pana pestki ktos cos?

2. Taka niska to może automaty. Ogólnie polecam caramel od sweet seets (sezona)ale byś musiał ją w czerwcu wkielkowac żeby nie była większa. Ale są ciekawe automaty jak które wyższe nie będą poleam amnezie haze auto od Royal queen seets choć nie przeważa w niej Indica wiem autopsji ze jest dobra. Ogólnie są fajne automaciki tez z wcześniej już wspomnianej marki sweet seet jak auta cream caramel. Wyburzenia jest duży. wracając do sezonów to jakiś kush może są nie wielkie i spełniają twoje wymagania genotyowe.

3. Jak jesień będzie lekka to bez problemu dojdzie ci hindu kush lub og kush.

4. Może być ze tak choć nie widziałem jeszcze żeby komuś w praktyce doszły. Poza tym ostatnie jesienie pokazały że to nie na nasz klimat larytasy. A w zachodnio pomorskim w zeszłym już w ogóle padaka. U mnie na szczęście. Trzeba spierdzielac do Hiszpanii zaludnic wyludnione wioski i sądzić planty

5. Wiadomo nie dojdzie na 100%, ale topki będą niczego sobie.

6. A na teraz jaki polecacie? Taki do 1.5m???

7. Każda odmiana przy odpowiednim treningu nie przekroczy 1,5m.
    Na teraz czyli na indoor czegoś szukasz?

8. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Polecam ci 60 day lemon auto od dna genetics albo crystal candy auto od sweet seeds,od pana pestki miałem cream candy auto i to była indika i mocno upierdala.

9. Może być ciekawy plant. Genetyka zkkitlez jest dla mnie jedną z fajniejszych do palenia, a połączenie z lemonem ciekawie się zapowiada. Może spróbuje takiego 1 na out.

10. Ja juz zamówiłem automaty zkittlez na dwór a sezonika do boksa jak juz złoże go do kupy.

11. Bob posiadasz foto tej amnezji haze RQS? Mialem ja kilka lat temu i wyszla bardzo lisciasta out, ale rzeczywiscie fajna pobudzajaca sativka.

12. No niestety nie mam fotek, nie robiłem. U mnie też planty liściaste były ale z jednej rośliny mi 150 g wyszło i nic się nie działo z nimi. Nie plesniały i rosły praktyczne same

13. Outdoora

14. No to jak pisałeś, że chcesz od panapestki to jeśli chcesz sezona to bież early skunk x northem lights a jak automata to gelato ci polecam bo sam mam:rastaman:

15. Ja dziś startuje z LSD 25 auto od Fast Buds co prawda indor, ale out też widziałem relację. ;)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...