jakie pestki wybrac? :D

Sensimila 14.09.2013

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Sensimila

Sensimila Błyskotlwy

Siemka :) potrzebuje wybrać jakieś pestki do ok. 100 zł :)
    Oczekiwania: automaty, femi, z autofloweringiem. Plon +/- 100g. Najlepiej sativa może być mała domieszka indicy. W miarę łatwa hodowla gdyż to mój drugi raz :) uczyłem się na ak 47 femi ;]
    Zastanawiam się nad tymi pestkami:
    Ak47 Automatic Feminizowane - Najstarszy Sprawdzony Sklep (to biore na bank, maly plon ale byłem z niego bardzo zadowolony) ;]
    Ak Passion Automatic Feminizowane - Najstarszy Sprawdzony Sklep
    AutoMazar Feminizowane - Najstarszy Sprawdzony Sklep
    Big Devil XXL Automatic Feminizowane - Najstarszy Sprawdzony Sklep
    Easy Plant XXL Automatic Feminizowane - Najstarszy Sprawdzony Sklep
    White Widow Automatic Feminizowane - Najstarszy Sprawdzony Sklep
    StarRyder Automatic Feminizowane - Najstarszy Sprawdzony Sklep

Paliliście/ sadziliście coś z tego? co moglibyście mi polecić? :D fundusz niestety nie jest zbyt duzy ale tak myśle żeby kupić ze 3 pestki po sztuce którychś z tych odmian, tak na spróbę :D

2. white window to bardziej indica mocna w chuj teraz ją mam i powiem że wyklep jest zjebisty śmiechawki zajebistej nie ma ale jest bardzo miło po niej ale jak połączsz z alko to kosmos .

--- Dodano ---

dodam że wpierdala w fotel .

3. Ak Passion też dopierdala i to ładnie wiec polecam :)

4. Sensimila

Sensimila Błyskotlwy

a co powiecie na temat easy plant xxl, big devil xxl i StarRyder? bo szczerze mowiac nic o nich nie slyszalem i ciekawy jestem co to za pomidorki ;]

5. Sensimila

Sensimila Błyskotlwy

na pewnej stronce wyczytałem że te easy plant xxl, big devil xxl i StarRyder ze średnimi plonami (150 StarRyder nawet do 200g u doświadczonego growera) to jakiś pic na wode. podobno nawet z mazara który oferuje ok. 115g cieżko zbliżyć się do takiego plonu. Czyli jest możliwe że w takich automatach wyciąga się ok 150g czy to tylko chwyt marketingowy? :]

6. ups

ups Gość

są to maxymalne zbiory w idealnych warunkach zrobisz im jeszzce lepiej pobijesz rekord:D

7. Tak a przy think different af pisze, że około 250-300g tylko, że idealne warunki. Napewno do donicy minium 25l i full nawozów i hps 1000w na 1 roślinę to może się zgodzę ale w 'naszych rękach' to raczej nie możliwe.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...