Jakie oświetlenie do jednego kwiatka?

GrabuZZZ 13.08.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Duzy,nieporeczny I nie wiadomo co to jest,juz chyba lepiej CFL-ke wrzucic.

2. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Albo ledisona. Chociaż jest sprawdzony :)

• Lubie to x 1
  3. marcopolo

4. Ledisona że w jakim sensie :/ jakąś strona czy jakaś nazwa lampy? Sorki za głupie pytania ale pierwszy raz slysze o "ledisonie"

5. marcopolo

6. To jest na flo i na weg?

7. marcopolo

Tak,z tego co pamietam/4000K/

8. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Mimo że to jest 4000 k śmiało można używać na weg i flo. Masz sporo fr z użyciem tych ledow..

• Lubie to x 1
  9. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

na jednego krzaka taka cfl 85w to za duzo nawet ale lepiej miec zapas bo wiadomo ze na jednym się zacznie ale nie skończy ;)
    PS. ja bym jednak też jednak polecił ledisona takiego 50w bo sprawdza się porównywalnie do cfl 85

10. Okej pomysle nad tym ledisonem, bo widze cena niewielka a polecacie :D

11. benger

benger Użytkownik

Ledison jest bardzo spoko, jedyny minus, że się trochę grzeje. Warto pomyśleć nad zainstalowaniem dodatkowego wiatraczka chłodzącego panel.
    Na samym panelu można od początku do końca poprowadzić pomyślnie grow.
    * Dodatkowo można na flo wspomagać efekt bloom np. żarówkami led na gwint e27 o barwie 2700k aby uzyskać lepsze efekty.

12. Może zapytam nie do tematu, ale podlewał ktoś kiedyś kwiatki naparem z szyszek olchy? Mam taki problem że moja kranowka niezbyt nadaje się do podlewania bo za wysokie pH ma, zrobiłem test i zrobiłem napar z szyszek olchy i pH spada do mniej więcej 6, i teraz moje pytanie, czy można taką "herbatą" podlewać konopie?

13. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

najprostsze obniżenie ph kranówki robi się octem spirytusowym 10%.
    Proporcja to ok 1-1.5ml na 1.5 litra wody

14. 2515

2515 Zagubiony

Rozcieńcz po prostu mocnej ten napar, albo z mniejszej ilości szyszek rób.

15. okej dzieki za odpowiedzi, deszczówke nazbierałem i zrobilem w zapasie wode na 5,9pH

16. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

pamiętaj że trzymając wodę np w butelkach to żeby nie przepuszczały światła bo będzie się rozwijał glon a do tego przed użyciem ponów test ph

17. a jesli postawie butelki w miejscu z brakiem dostepu do swiatla to bedzie git?

18. marcopolo

I tak zmieni poziom PH po jakims czasie.Musisz stabilizowac poziom PH przed podlaniem.Takie robienie zapasow wody o niby ustabilizowanym PH jest najlepsza droga do wachan poziomu PH podczas uprawy.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...