Jakie nasiona indor o bardzo słabym zapachem

xdlupoxd 21.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam szuka nasion najlepiej automatów do pomieszczenia żeby jak najmniej wydzielały zapach lub aby zapach był nietypowy do wysokości 100cm, słyszałem że c99 jest bardzo dobre (początkujący)

2. Co Wy wszyscy z tym zapachem:)...jak nie zadbasz o dobre usunięcie tego zapachu to wszystko będzie walić na kilometr:) szczelny box dobry filtr i uprawiasz taką odmianę jaką chcesz a bez tego i tak będzie capić...podobno 60day grapefruit mało pachnie ale i tak będzie czuć mocno jak nie będziesz miał dobrego systemu usuwania zapachu a na intensywność zapachu wpływają jeszcze takie czynniki jak temperatura i wilgotność ale najlepiej to po prostu zadbać o to żeby nawet najbardziej pachnącej odmiany na świecie nie było czuć

3. Jak już dał ktoś taki temat to się spytam przy okazji jaki zapach ma lowryder#2 oraz ak47 auto. Intensywne czy nieco mniej? Ja i tak będe miał filtr, ale ta kwestia mnie jednak ciekawi.

4. Jak miałem auto ak47 2.0 to z okna było czuć pod klatką w bloku obok:) ale to było więcej krzaków i były duże a co do reszty odmian które podałeś to nie wiem

• Lubie to x 1
  5. Dobre alebeka

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...