jakie nasiona i nawozy ?

marekzserialuhwdp 26.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam jakie nasiona i nawozy mi polecicie do 200/300 zł outdoor mam zamiar kupić automaty oraz z 2/3 sezonówki wiem że sporo za te sumę nie kupie ale mamy jeszcze trochę czasu więc może przeznaczę więcej na nawozy możecie jeszcze z własnego doświadczenia coś polecić co się przyda ;)

Last edited: 26.02.2020
  2. to na out ? masz spot?

3. tak na out spota jeszcze nie mam

4. Moja rada najpierw poszukaj spota automaty według gustu sezony poczytaj które dojdą a o nawozach poczytajj masz czas ale spota szukaj

5. spoko wiem ocb tylko tak wstępnie chciałem poczytać wasze opinie na temat dancyh nawozów oraz nasion

6. Zbierzesz sobie wszystkie informacje które są potrzebne do uprawy na forum a później zapytaj czego dokladnie nie wiesz i ktoś tobie pomoże a tak jesteś na starcie wiesz że nic nie wiesz musisz poszukać

7. i przedewszystkim w Polsce uprawa jest nielegalna i mozna posieść poważne konsekwencje za ich złamanie pamietaj o tym

8. aha dobrze wiedzieć

9. Automaty bierz jakie chcesz bo każde dojdą, a co do sezonówek popatrz co ludzie mają w fotorelacjach i wybierz co tam chcesz. Od siebie z auto polecam Gelato i Zkittlez, z sazonówek passion1 i shamana.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...