Jakie geny u grzesia

NIVEA 10.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Cześć. Przed południem wpadłem na pomysł, by posprawdzać sobie odmiany grzesia, ale natknąłem się na 2 nieprawidłowości.

1. White Widow 50/50 , Amnesia : S 50 I:20 , G13 przewaga sativy 50+ , natomiast grześ podaje że to Indica.
    2. Grapefruit przewaga sativy, G13 przewaga sativy = grześ indica/sativa
    Mowa o odmianach automatycznych
    Potraficie mi to wytłumaczyć?

2. GoHan

GoHan Zagubiony

Może jakaś pomyłka w opisie ? gdzie to wyczytałeś , podaj linka , bo troche nie kumam o co kaman ?

3. No mamy krzyżówki trzy White Widowa X amnesia X G13 . Szukam do każdej pojedynczo jakie ma geny.
    U gnoma, jest skrócony opis odmian grzesia, natomiast ja szukałem na stronie producentów jakie geny ma White Widow , jaki Amnesia , jaki G13 i daje mi to rezultat która odmiana co preferuje sative czy indice.

4. GoHan

GoHan Zagubiony

hm , może więcej genów jest z Inyjki w X

5. GoHan

GoHan Zagubiony

E no tak ale każdy strain każdego producenta ma inaczej, a zkąd wiesz co on używał ???
    najlepiej jak byś napisał do niego to się wypowie , tutaj jest "masakrator" no albo jest błąd w opisie

6. Dziwie się, że ktoś się jeszcze nabiera wogle na te opisy odmian ;f

7. 2515

2515 Zagubiony

Stary producent z doświadczeniem od lat cieszący się uznaniem wśród kolekcjonerów, jest godny zaufania.

8. GoHan

GoHan Zagubiony

Dokładnie też na ggs się nie zawiodłem , każdy killer

9. Ale ja nie mówię że się zawiodłem, tylko że opisy odmian często mijają się prawdą ;D

10. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Te opisy to w ogóle się nie nadają do niczego...Od ggs co weźmiesz to ci dojdzie na bank więc ja zawsze mam kilkadziesiąt odmian bo zawsze jakaś się trafi urodzajna itd są tez sprawdzone odmiany od ggs które on tylko ma i daje dla swoich ludzi...My zwykle ludki możemy pomarzyć o takich odmianach

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...