1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jakie automaty polecacie

Dyskusja w dziale Nasiona rozpoczęta przez ted w dniu 01.02.2013

1. ted

ted Błyskotlwy

Teed likes this.
  2. mar2sk4

mar2sk4 Inspiracja

Możesz próbować z AK Passion panowie z thc bardzo ją chwalą. :). Możesz spróbować z AK47 auto, wszyscy ją polecają jako automat, możesz próbować ogólnie z wieloma odmianami auto, wszystkie są podobne do hodowania nie ma tu jakiś szczególnych wymagań, na oucie nie spieprzysz np światła no bo nie spalisz ich oświetleniem, na wilgotność wpływu też nie masz. Tylko nie przesadź z nawozami. :P. Duży plon hm... co masz na myśli przez duży ? Spróbuj z think different auto fem. Jest dość niestety drogi bo 35zł za nasiono tak ja przynajmniej płaciłem, też się szykuję do sezonu. ;d. Ale jeśli chcesz na prawdę duży plon to sobie posadź Easy Sative albo Passionka #1 pełnosezonowe na prawdę dają duże plony nawet początkującym. :).
    Pomogłem ? Postaw blanta.

Teed likes this.
  3. Pittsburgh

Pittsburgh Kumaty

White Russian, Ak 47, Maroc lecz nie auto.

4. alacannabis

alacannabis Autorytet

5. TuTeK

TuTeK Błyskotlwy

White Widow AF FEM, White Russian AF Fem

6. Punky

Punky Weteran

Z auto dużego plonu nie wyciśniesz, ogromnej mocy także. Jak już do bierz White Russian, albo AK47

7. Uzi

Uzi

Czy mogę wsadzić AK47 automatic fem pod lampę na pierwsze 3 tyg życia roślinki przed przesadzeniem jej na dwór? Czy zmiana długości czasu oświetlenia negatywnie na nią wpłynie?

8. dzonson.

dzonson. Weteran

chujowy pomysł

9. Uzi

Uzi

Dlaczego? Niestety nie mam za bardzo możliwości trzymania jej na parapecie przez pierwszy okres jej życia

10. dzonson.

dzonson. Weteran

bo sie zhermić moze

11. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

automaty są fotoobojętne więc zmiana światła nie powinna mieć wpływu !!!
    Większy problem to brak ciepła - najlepszy czas dla auto czerwiec

Uzi likes this.
  12. Uzi

Uzi

Czyli to wcale nie taki "chujowy" pomysł jak pisał poprzednik.
    Oczywiście nie mówię o sadzeniu już teraz bo wiadomo że dla automata to za wcześnie ale odnośnie ciepła myślę że nie będzie z tym problemu pod lampami?

13. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Wiele osób robi w ten sposób - sadzonki do boxa na ok 2-3 tyg , potem out !

Uzi likes this.
  14. Uzi

Uzi

I również mam zamiar tak zrobić nie chciałem tylko popełnić jakiegoś błędu w sztuce. Wielkie dzięki! ;)

15. dzonson.

dzonson. Weteran

jak sie shermi to wspomnisz moje słowa :)

Uzi likes this.
  16. Uzi

Uzi

Dlaczego miały by się zhermić? Co będzie miało wpływ na hermienie w moim przypadku? Mówisz z własnej autopsji?

17. dzonson.

dzonson. Weteran

znam przypadki gdzie roslina po wyjęciu z boxa i przesadzeniu jej na out się shermiła To jest ( nie wiem czy duży, ale jest ) stres dla rośliny. Ona nie musi sie zhermic, ale moze.

Uzi likes this.
  18. Uzi

Uzi

Dlatego gdy roślinka będzie mieć ze 2 tyg to chciałbym ją wyciągać z boxa i dawać na balkon gdy będzie ładna pogoda na parę godz żeby oswoiła się z naturalnym światłem i wiaterkiem. W połowie maja bym wsadził to myślę że na początku czerwca będzie ładna pogoda

19. guniaczek

guniaczek Zagubiony

20. Highlander

Highlander Wiedza nadprzyrodzona

https://forum.nasionakonopi.pl/139,...mianach/31212,szybkie-odmiany.html#post394433
    https://forum.nasionakonopi.pl/49,co-kupic/31078,ktory-sklep-dla-swiezaka.html#post392607

To w koncu dopiero zaczynasz czy juz miales do czynienia z zielskiem ? bo jestem nieco skołowany czytając Twoje posty ;>

nasiona marihuany, nasiona konopi