Jakie auto?

Barszczykk420 18.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Polecicie mi jakieś automaty chodzi mi żeby haj byl mocny energiczny i dużo śmiechu :D zapach bardzo intensywny znacie jakies odmiany tego typu wiem ze sativa ale dokładnie jaka najlepiej odmiany od Grześka
  Rozważam też nad pół auto tak samo mocny haj może być indica ale żeby ładnie pachniała i smakowała
  Z fartem
   
 2. qylie

  qylie Użytkownik

  Jakie? Srakie. Nawet jak sie zaćpasz najbardziej pobudzającą sativą świata tak, że zaśniesz to powiesz, że to indica więc sadz pierwsze lepsze co na promocji a nie zachowuj się jak koneser.
   
 3. Nie rozmumiem twojej złości że zapytałem o odmianę która jest mocna i intensywnie pachnie to odrazu ćpun? Zadałem normalne pytanie i oczekiwałem normalnej odpowiedzi. Nie każda odmiana działa tak samo nawet jak ma geny sativy w przewadze. Pierwsze lepsze na promocji a potem rozczarowanie bo człowiek oczekiwał czegoś innego. Mówiąc mocny nie miałem na myśli takiego jak z najlepszych coffikow tylko taki co spalisz lufę i jest gitara
  Pozdro
   
  • Lubie to x 1
 4. myszka

  myszka Tuptuś

  AK 47 , z fartem :d
   
 5. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Jak chcesz mocno psychodeliczną odmianę to lsd od barney farms polecam albo y griega od medical seeds. Tylko żeby mieć czyste geny to raczej chyba sezon byś musiał zasadzić. Ja miałem kiedyś fajną sativę w automacie amnesia od seeds mana ale mi akurat nie podchodzi faza po sativach,jack herrer też jest fajną sativą.
   
 6. A to lsd dojdzie pod naszym słoneczkiem? I jak wysoko rosnie?
   
 7. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Nie wiem bo nie miałem ale znajomy miał i zachwalał tylko że w boxie robione. Może spróbuj sam,do odważnych świat należy ;)
   
 8. Bebook

  Bebook Błyskotlwy

  Tanie dobre i najlepiej wielkie, polecam duckfoot x sh x bs, purple kush x sh x bs i pochodne...
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...