1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jaki waporyzator?

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez Karol95 w dniu 16.05.2018

1. Witam wszystkich tutaj zgromadzonych,mam pytanie i prosze o pomoc przymierzam sie do zakupu waporyzatora,teraz moje pytanie jaki bylby najlepszy slyszalem ze pax ale tytaj teraz pojawia sie problem chcialbym kupic waporyzator taki ktorym susz po nabiciu mogl bym palic np buszek raz na jakis czas a nie by jarac wszystko na raz.jestem zielony w tym temacie takze prosze o doradzenie,waporyzator ma sluzyc tylko do palenia zielonego w topach lub w suszu.Prosil bym was poprostu o wytlumaczenie i opisanie wszystkiego.Pozdrawiam

2. Mighty. Polecam, kozak sprzęt. Teraz mają 20% lepszą baterię. Susz wbijasz do kapsułek na które są fajne schowki, możesz też bezpośrednio wbijać do komory. Para smakuje idealnie, możliwość wyboru temperatury.

3. A teraz mam pytanie do Ciebie,czy kupując temat bo mieszkam niedaleko NL moge normalnie wsadzać do tego czy musze cos z tym zrobić ? Czy susz musze kupić specjalny która jest nawet na internecie ? Chodzi mi o palenie typowo zielonki z NL,czy jak bym zdecydował na zakup PAX lub tego co ty mi proponujesz bede mógł normalnie to użytkować ?

nasiona marihuany, nasiona konopi