1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jaki nawóz stosować i kiedy zacząć dodawać go do wody

Dyskusja w dziale Śmietnik rozpoczęta przez GanjaMan w dniu 27.09.2011

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GanjaMan

GanjaMan Kumaty

Dla początkujących farmerów polecam Biohumus lub Humovit-Bio oba te nawozy są nawozami naturalnymi i nieda się ich w łatwy sposób przedawkować. Nalezy go stosować trochę więcej niż zalecane na butelce. Nawóz najlepiej zacząć dodawać do wody po około 3-4 tygodniach od wykiełkowania.

2. diselryder

diselryder Geniusz

Do 3tyg.roślin chcesz dawać dawkę większą jak na opakowaniu?

Popalisz korzenie.

3. seeD

seeD Błyskotlwy

biohumus niby dosc bezpieczny ale slyszałem, że mozna zasolic nim glebe w przypadku nadmiernego używania

4. diselryder

diselryder Geniusz

Ale nie tak jak on pisze.Do 3tyg. roślinki to 1/3 dawki jak na opakowaniu.

5. Lajtowy

Lajtowy Kumaty

Biohumus forte moim zdaniem najlepszy stosować go co najmniej po 2 tyg życia roślinki

6. karmelek2010

karmelek2010 Kumaty

Ja nawet bym powiedzial ze do 3 tygodnianie dawalbym nawozu, bo mozna roslinke tzw, przenawozic. Wtedy wiadome sprawy zolkniecie lisci itp. Jeszcze polecam Plankton K, dobry nawoz lecz latwo z nim przesadzic, przynajmniej w moim wypadku :] A jak komus sie nie chce bawic sie nawozami to Paleczki niech zastosuje. Latwiej i bezpieczniej i na dluzej!

7. diselryder

diselryder Geniusz

Polecasz Plankton K ALE NA KWITNIENIE.

8. mattq

mattq Użytkownik

ja z tego co czytalem to ludzi poleczja biohumusa i na kwitnienie planktona k

9. diselryder

diselryder Geniusz

Bo to są najtańsze i najlepiej dostępne środki.

10. seeD

seeD Błyskotlwy

mi od dwóch tygodni juz sie robi 10L gnojówki z pokrzyw(młodych) wiec bedzie co lac ;)

Thread Status:
Not open for further replies.

nasiona marihuany, nasiona konopi