1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jaki nawóz do 7 roslinek na outdoor 2018

Dyskusja w dziale Co kupić? rozpoczęta przez arab123 w dniu 12.02.2018

1. arab123

arab123 Tuptuś

Witam
    Zastanawiam się nad wyborem nawozów
    Mysle nad :
    BIOBIZZ TRY PACK OUTDOOR - ZESTAW ORGANICZNYCH POŻYWEK, 3X250ML
    I moje pytanie brzmi na ile pomidorów starczy mi ten zestaw odzywek
    Co polecacie?

2. Magson

Magson Geniusz

Nie brałbym BioBizz'a z własnego doświadczenia szczerze mówiąc, bo to wyrzucone pieniądze w błoto... Zainwestuj w Hesi lub Canna.. Canna trochę droższa ale efekty zadowalające. Jeśli nie masz zbytnio kasy, leć z pożywkami Hesi. Są w miarę dosyć dobre jak na standardy takie większe ;] Jak kupisz starter Pack Hesi to spokojnie ci wystarczą. mówię tu o 1l butelkach od producenta... Na cały okres aż do ścinki i jeśli będziesz trzymał się zaleceń co do dawkowania od producenta, to pare kropelek... ci jeszcze zostanie na następną uprawę ;] Pozdrawiam.

3. arab123

arab123 Tuptuś

Dzięki wielkie jestem początkującym
    Mysle o fotoleracji ;]

--- Dodano ---

a polecacie cos taniej niestety moje fundusze sa ogarniczone i razem z ziemią chciałbym sie zmiescić w 200 zł

--- Dodano ---

a polecacie cos taniej niestety moje fundusze sa ogarniczone i razem z ziemią chciałbym sie zmiescić w 200 zł

4. Magson

Magson Geniusz

BioBizz + kompostnik. Wymieszana ziemia spotowa ze zwykłą sklepową z dodatkiem kokosu i perlitu. Powinieneś się zmieścić w 200zł.

5. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Poczytaj o nawozie z pokrzywy . Są fajne artykuł old crow .Kreatywność młodych ludzi nie zna granic .Są foto relacje out .Wystarczy że znajdziesz czas i chęci a wszystkiego się dowiesz .Bez urazy wbijasz na forum i zapytanie za zapytaniem.Masz i pomyśl a czy wezmiesz i pomyślisz to już twoja sprawa . Jest jeszcze dużo czasu .Relax.:witch:

6. Magson

Magson Geniusz

3 miechy ;] ALe za pasem!!!!! ;]

7. arab123

arab123 Tuptuś

Ostatnie pytanie z mojej strony
    Czy ten nawóz BioBizz Try pack za około 50 zł
    W skłąd wchodzi :Bio Bloom Fishmix Top Max
    Na ile roslinek mi on wystarczy

8. Magson

Magson Geniusz

na 10

9. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Piszesz że masz mało pęgi kup lepiej więcej nasion bo jako początkujący to różnie z tym jest .Podstawa to poszukaj jak najwięcej informacji o tym czego nie wiesz co cię interesuje .
    Szukaj dobrego słonecznego spota . Jak masz dobrą rękę to i na kamieniu ci urośnie.
    Musisz się liczyć z tym ile ludzi tyle opinii . Czytaj oglądaj i wyciągaj wnioski .

10. arab123

arab123 Tuptuś

Dzięki za pomoc :szisza:

11. Komando

Komando Geniusz

Możesz kupic na pierwsze dni biohumus na wega a w tym czasie nazbierać wiaderko pokrzyw ,zalać wodą i przykryć jakąś firanką by robaki nie wpadały a po 2 tyg na zewnątrz zrobi się zajebisty nawóz. Do flo możesz coś dokupić organicznego i wspomagać sie wywarem ze skórek banana i bedzię zajebiście. Oczywiście do ziemi jak kolega wspomniał dodaj perlitu , tego kokosa albo torfu odkwaszonego 20% mieszanki i przekop ziemie ogrodniczą z tą spotową troszkę by sie przyzwyczaiła. Wszystko można tanio zrobić a tego bio bizza stosuje sie po 20-50ml/10l wody to zapewne 50ml jeśli już są bardzo duże bo te nawozy nie są mocne więc na automaty powinno ci starczyć ale jeśli sezony zrobisz to moze być ciężko

1 person likes this.
  12. MrNice

MrNice Tuptuś

Tak jak pisze kolega powyżej. Przy ograniczonym budżecie lepiej inwestować w pestki. Nie wiem czy chce Ci się robić miksturę z pokrzyw ale napewno warto dać dużo ziemi kupnej i uszlachetnić kompostem np z dżdżownic. Na outa dobrze się tez sprawdza bat guano.

13. Medicum89

Medicum89 Expert

ja bym brał biohumusa na weg i burze kwiatów na flo łącznie wyjdzie ok 25zl starczy jeszcze na ziemię i na pestki kup bebooka lub ggs tanie pestki a bardzo dobre i to są polscy producenci wiec warto je kupić

2 people like this.
  14. arab123

arab123 Tuptuś

Mam w planach 5 automatów i 2 sezony co polecacie

15. Medicum89

Medicum89 Expert

bebook, warr, ggs, tasty ts, orion

nasiona marihuany, nasiona konopi