1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Jaki growshop polecacie ?

Dyskusja w dziale Pytania o sklep rozpoczęta przez ProrokX485X w dniu 07.10.2017

1. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Siemka
    nie znalazłem podobnego tematu więc pisze tutaj
    szukam dobrego dyskretnego growshopu i najlepiej jak by nie kasowali jak za zboże co polecacie ? bo wybór jest wielki i nie wiem który wybrać

2. APACH

APACH STEEL FISTS!

polecam flora-fauna.pl i grower.com.pl zawsze podchodzą do klienta inwidualinie szybka wysyłka i fajna opcja w faunie że jak wydasz np. stowke to dodają nawozik jakiś...

2 people like this.
  3. GoHan

GoHan Moderator Moderator

też polecam flora-fauna :)

4. Stringer

Stringer Moderator Moderator

Zamawiałem boksa z gorwbox.pl paczka na drugi dzień duży rabat, w paczkach był namiot, lampy, wentylatory, ziemia, wszystko zapakowane tak by nikt nie wiedział co jest zawartością
    drugi sklep jaki polecam to jak najbardziej flora i fauna

1 person likes this.
  5. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Growshopjamaica.pl kilka razy zamawiałem i zawsze szybko i bezproblemowo.

6. Al Bundy

Al Bundy Expert

7. Gandalf.

Gandalf. Expert

Ja mam dystans do Jamajki kiedyś zamówiłem nawozy kilkanaście butelek to wzięli wpieprzyli to luzem do kartonu, wszystko latało pogniotło się

8. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

A ja u nich dostalem 3 pestki i ani jedna nie wykielkowala ;d widocznie na pestkach sie nie znaja ale sprzet maja dobry ;)

9. MrNice

MrNice Tuptuś

Zdecydowanie hemp.pl może nie są najtańsi ale to jest hurtownia która dostarcza do innych sklepów i byćmoże dlatego nigdy nie natknąłem się u nich na towar z krótkim terminem przydatności.

10. Na Hemp.pl mają najtańsze zestawy uprawowe to napewno, reszty asortymentu nie porównywałem ale napewno konkurencyjne ceny mają i tak jak ziomek wyżej napisał zawsze świeży dobry towar oferują ;d Polecam

11. Natasz

Natasz Guest

Sensishop polecam dużo gratisow zniżki

12. Pink

Pink Tuptuś

Ze swojej strony też nie polecam. Kupiłem tam niespełna miesiąc temu regulator obrotów wentylatora 0-280W i lipa.
    Pomijając fakt, że powyższe urządzenie nie ma otworu na uziemienie a co za tym idzie nie jest kompatybilne ze standardowym gniazdem (musiałem kupować specjalnie przedłużacz bez "bolców"),
    to po delikatnym przykręceniu pokrętła, wentylator (notabene również od nich) wydaje z siebie bardzo niepokojące dźwięki a po ustawieniu ~80% mocy, zatrzymuje się...
    Niestety, po części sam sobie jestem winien ponieważ gdzieś ciepłem paragon i nici z reklamacji :|

13. Tsubasa

Nie każdy wentylator jest przystosowany do regulatora obrotów...

14. Pink

Pink Tuptuś

W takim razie nie powinno być o tym wzmianki?
    Dla mnie tekst poniższy jest jednoznaczny i wprowadza w błąd - celowo...
    "Regulator obrotów wentylatora Cornwall Electronics pozwala na zmniejszenie lub zwiększenie (do maksimum) obrotów wentylatora. Urządzenie wpina się do gniazdka, a do niego podłącza się wentylator. Za pomocą pokrętła, w prosty sposób ustawia się żądaną moc."

15. Tsubasa

Powinna czy nie powinna... Ty kupujesz... Trzeba było zapytać jak nie byłeś pewny lub poczytać najpierw.

1 person likes this.
  16. KWKZ

KWKZ Inspiracja

Ajzu.pl szybko, dobry kontakt

17. uho667

uho667 Moderator Moderator

a co sklep jest producentem czy producent ? bo chyba normalne ze kupujesz towar ktory podlaczasz do innego towaru i to juz w twoim interesie zeby sie dowiedziec z jakim kontrolem bedzie dzialal twoj wentylator czy sklep moze ma telepatycznie wyczytac informacje z twojej glowy co ci ma polecic hehe ja no nie moge nie pierdol komus opini jak sam spierdolisz chujowej baletnicy to i majki przeszkadzaja

wpierw sie kupuje wentylator a pozniej szuka do niego odpowiedniego regulatora czy tranzystorowy czy falownik czy moze sciemniasz posluzy , ale no zawsze mozna zgonic wine na sprzedawce he ze sie zle zakupilo a jak ,do tego kazdy ma prawo zwrotu towaru wiec kto i gdzie popelnil blad sie pytam ?

2 people like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi