1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Jaka z tych trzech odmian?

Dyskusja w dziale Jaką odmianę wybrać rozpoczęta przez SuperSeducer w dniu 13.06.2018

1. Witam wszystkich, zamówiłem niedawno kilka nasion (specjalnie kilka, żeby dostać jedno gratis, jak to cebulak). Jedno pójdzie na parapet do czasu budowania boxa, inne będą ładnie przechowane. Parapet jest tylko i wyłącznie dla mnie, raczej nie będzie się czym chwalić, chce mieć ładną ozdobę póki nie skompletuję wszystkiego, taki mój fun, ale nie o tym temat.

Box nie będzie wysoki, chcę się zmieścić w metrze, żarówa raczej 100W HPS, sama powierzchnia pewnie coś w okolicy 50x50, pewnie na początek wejdzie tylko jeden krzak, ale zamiary są na dwa. Tutaj pytanie od czego zacząć, mam 3x Easy Bud od RQS (jedno idzie w parapet), 2x Blue Berry od Bulka i 1x Northern Light od RQS, wszystko w automacie. Chcę raczej żeby rosło niskie, jak się mylę to mnie poprawcie, ale czytałem, że dobrym LST wszystko da się obniżyć (?) [​IMG] Pomagajcie, a matka natura wam w plonach wynagrodzi, już ja sobie o tym z nią pomówię

2. Lanrete

Lanrete Banned

Yyyy co Ty chcesz zeby ktos podpowiedzial ktora masz odmiane pojechac czy co? Jak zaczac budowac box?

3. Jak w tytule, odmianę. Box podałem mniej więcej żeby wiedzieć co się nada

4. Lanrete

Lanrete Banned

Ja jako amator kwasnych jablek zlepilbym sobie boksa 60x60 i wrzucil tam 2xEB 1xBB i northerna w sumie 4szt ale jak chcesz tylko jedna to albo ta albo druga albo ta nastepna sam wiesz jak jest co bedziesz chcial to wrzucisz.

5. Kurwa pytam żeby wiedzieć czy mi nie wyrosną wielkie świnie z tego przy np LST xDDDD Dodatkowo 100W HPS nie będzie za słaby na 4 roślinki?

6. Lanrete

Lanrete Banned

Ale po co te nerw?!

Jak wyrosna wielkie swinie to cieszyl sie bedziesz przeciez nie inaczej. Rob jak uwazasz ja zasugerowalem co ja bym zrobil a Ty masz wladze nad tym co zrobisz.

Osqietlenie dobierasz do pow. GB nie do ilosci roslin.

7. Chcę żeby były gęste świnie, nie wysokie ;d Cały czas o to się rozchodzi. Czy mam pewność, że cokolwiek bym nie wsadził to będzie niskie przez warunki w okół?

8. Lanrete

Lanrete Banned

Nie wiem zapytaj gohana.

9. GoHan

GoHan Moderator Moderator

Zribisz box wysoki na 140 I sie nie martw o odmiane , lst , I bedzie git , 60x60 4 donice 22cm , hps 150 - 200 , pamietej ze przy hps musisz niec wydajna wentylacje

10. Dzięki wielkie, a tego pajaca bym skasował całkowicie, tylko forum niszczy, które i tak wypada średnio w stosunku do innych. Chuj Ci do mordy lanrete

11. Lanrete

Lanrete Banned

To ja grzecznie do Ciebie podchodze chociaz smierdzialo mi od poczatku to co piszesz a Ty niewdzieczniku tak sie odplacasz, niech te Twoje planty tak urosna zebys sie zesral posrancu.

12. Ty kurwa grzecznie piszesz? Jak mam takie podpowiedzi dostawać to pierdolę to forum. Pytam normalnie to mi piszę "wrzuć co chcesz" bez żadnego wytłumaczenia. Mi może planty nie urosną, ale Ty i cała Twoja rodzinka pozdychacie w męczarniach, tego Ci życzę, elo

13. Lanrete

Lanrete Banned

Bo ja cham jestem i tak sie odnosze do chamstwa. Przestan sie juz pocic zwijaj mandzur i gin gnido bo ego jeszcze bardziej mi urosnie a wtedy smierc pewna.

14. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

To sie nazywa konstruktywna wymiana pogladow,troche szacunku wobec siebie Panowie:)

15. Grabieżca00

Grabieżca00 Zagubiony

a co tu sie stanęło

nasiona marihuany, nasiona konopi