Jaka temperauta pieczenia?

flakq 01.02.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam wszystkich
    Ostatnio natknąłem się na ciekawy artykuł odnośnie ciastek z MJ. Dokładnie chodzi o temperaturę pieczenia, podobno nie należy przekraczać 150 stopni ponieważ THC może wyparować . Tutaj rodzi się pierwsze pytanie: Czy to prawda? Robiłem ciastka 2 razy według przepisu Kocham Gotować "Ciastka z zielonej herbaty" i o ile dobrze pamiętam podana temperatura była wyższa niż 150.
    Słyszałem również o pewnym zabiegu przed robieniem masła, mianowicie o wykładaniu topów na blaszkę ma to na celu zwiększenie mocy ciastek.

Znacie może jakieś ciekawe przepisy na masełko? Widziałem kilka przepisów gdzie najpierw praży się topy na suchej patelni ale jakoś mnie ten sposób nie przekonuję, może ktoś z was próbował i chce podzielić się doświadczeniami (nie chodzi mi o haj)
    Chętnie też wypróbuje jakieś sprawdzone przepisy na ciastka(najpiej w proporcjach na 5g suszu)

P.S. Nie wiem czy to dobry dział na ten temat, jezeli nie prosiłbym o przeniesienie.

2. v3nom

v3nom Kumaty

ciastka robisz wg najprostszego przepisu znalezionego w sieci albo z tego najbardziej wykwintnego i stosujesz się do wszystkich wypisanych zaleceń łącznie z temperaturą i czasem pieczenia.
    tylko zamiast zwykłego masła używasz konopnego

3. No ok, a co z ta temperatura

4. Ciastka z marihuaną przepis na ok 15-17 ciasteczek

Potrzebne składniki :

1,5-5 gram marihuany
    1 szklanka mąki
    100 gram masła
    1 jajko
    0,5 szklanki zwykłego lub brązowego cukru
    1,5 łyżki wiórków kokosowych
    1 łyżeczka proszku do pieczenia
    pół tabliczki rozdrobnionej czekolady ( najlepiej gorzka )
    Pieczenie: ok. 20 min
    Kalorie: jedyne ok 100 kcal

ciastka z marihuaną przepis ciastka z marihuaną przepis Ciastka z marihuaną przepis ciastka z marihuana przepis

Sposób przygotowania ciastek z marihuaną:

1. Włóż masło i cukier do miski a następnie ucieraj do uzyskania gładkiej i puszystej masy.
    2. Podczas ucierania, dodaj jajko.
    3. Mąkę przesiej do osobnej miski a następnie dodaj proszek do pieczenia.
    4. Połącz całość z masą maślaną, dodając wiórki kokosowe, rozdrobnioną czekoladę i dokładnie rozdrobnioną marihuanę.
    5. Całość dokładnie wymieszaj.
    6. Wyłóż porcje ciasta na natłuszczoną blachę tak aby ciasteczka się nie stykały.
    7. Umieść w rozgrzanym piekarniku do temperatury 150 stopni na ok 18-20 minut.
    7. Po upieczeniu ciastek przenieś do ostygnięcia.

polecam ten przepis ciastka kopią i to nieźle ;d

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...