Jaka odmiane wybrać

ZjaranyRasta 06.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. ZjaranyRasta

  ZjaranyRasta Tuptuś

  siemka.
  chciałbym zasadzić coś na zimę
  kilka automatów
  zaproponujecie mi jakieś ciekawe odmiany
  tylko zależy mi na tym żeby nie pachniały aż tak bardzo a nawet żeby ich zapach był znikomy
   
 2. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Jeśli chcesz żeby nie yebało konkretnie to raczej unikaj genów haze bo dłużej dojrzewają i mocniej je czuć. Ja miałem ostatnio 60 day lemon i było znośnie,ponoć northern light też jest znośny. Najmniej pachnący jest ponoć c99 od female seeds ale to nie automat. Natomiast jak zrobisz porządny filtr węglowy i będzie wentylacja chodzić to możesz wszystko mieć bo nic nie powinno być czuć. Jak nie masz możliwośći na porządny filtr to bym celował w indica jakieś zapachowe typu grapefruit,lemon albo sweet seeds ma np crystal candy ale nie robiłem tego jeszcze więc sam będziesz musiał się przekonać jak będzie albo niech się jeszcze ktoś wypowie.
   
 3. ProrokX485X

  ProrokX485X Użytkownik

  mam aktualnie northern lighta xxl i daje konkretnie takim ziołowym drewnem ?!
  wiec jak bez zapachu to nie polecam
   
 4. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  northern jest odmianą dosyć popularną jak amnesia np. Ciekawi mnie to jak by wysadzić northerna od każdego producenta czy by wszystkie podobnie pachniały czy mogły by być spore różnice.
   
 5. LubięPaczać

  LubięPaczać Tuptuś

  Każde drzewko jebie. Niema reguły na moc zapachu. Masz dwie niby te same pestki ale mogą pachnieć różnie. Kup sobie jakiś kanałowy za 30zl choćby bo takie z pc to gówno. Do tego z maty węglowej zrobisz tani filtr i masz 99% skuteczności
   
 6. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Ja kiedyś to testowałem,nakleiłem nawet 2 maty,potem 3 i niestety jebało. Potem zrobiłem taką poduszkę jak by że zszyłem w matach węgiel i tym przytkałem wentyl i było lepiej ale to jeszcze nie to. Jak będę robił boxa to teraz zrobię kolanko w dół od wentyla,nasypię tam z pół litra czy litr węgla i od dołu dam matę żeby to trzymało i wtedy wydaje mi się że będzie idealnie.
   
 7. LubięPaczać

  LubięPaczać Tuptuś

  Pytanie na jakim wentylatorze to robiłeś. Na komputerowym słabym jak dałem już dwie warstwy to nie umiał przepompować i jebalo. Jedna warstwa za to jest przezroczysta i niema sensu
   
 8. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Na kanałowym 120 to robiłem
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...