1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Jaka odmiane wybrać

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez ZjaranyRasta w dniu 06.11.2018

1. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

siemka.
    chciałbym zasadzić coś na zimę
    kilka automatów
    zaproponujecie mi jakieś ciekawe odmiany
    tylko zależy mi na tym żeby nie pachniały aż tak bardzo a nawet żeby ich zapach był znikomy

2. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Jeśli chcesz żeby nie yebało konkretnie to raczej unikaj genów haze bo dłużej dojrzewają i mocniej je czuć. Ja miałem ostatnio 60 day lemon i było znośnie,ponoć northern light też jest znośny. Najmniej pachnący jest ponoć c99 od female seeds ale to nie automat. Natomiast jak zrobisz porządny filtr węglowy i będzie wentylacja chodzić to możesz wszystko mieć bo nic nie powinno być czuć. Jak nie masz możliwośći na porządny filtr to bym celował w indica jakieś zapachowe typu grapefruit,lemon albo sweet seeds ma np crystal candy ale nie robiłem tego jeszcze więc sam będziesz musiał się przekonać jak będzie albo niech się jeszcze ktoś wypowie.

3. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

mam aktualnie northern lighta xxl i daje konkretnie takim ziołowym drewnem ?!
    wiec jak bez zapachu to nie polecam

4. RastaMann

RastaMann Dyskutant

northern jest odmianą dosyć popularną jak amnesia np. Ciekawi mnie to jak by wysadzić northerna od każdego producenta czy by wszystkie podobnie pachniały czy mogły by być spore różnice.

5. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Każde drzewko jebie. Niema reguły na moc zapachu. Masz dwie niby te same pestki ale mogą pachnieć różnie. Kup sobie jakiś kanałowy za 30zl choćby bo takie z pc to gówno. Do tego z maty węglowej zrobisz tani filtr i masz 99% skuteczności

6. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Ja kiedyś to testowałem,nakleiłem nawet 2 maty,potem 3 i niestety jebało. Potem zrobiłem taką poduszkę jak by że zszyłem w matach węgiel i tym przytkałem wentyl i było lepiej ale to jeszcze nie to. Jak będę robił boxa to teraz zrobię kolanko w dół od wentyla,nasypię tam z pół litra czy litr węgla i od dołu dam matę żeby to trzymało i wtedy wydaje mi się że będzie idealnie.

7. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Pytanie na jakim wentylatorze to robiłeś. Na komputerowym słabym jak dałem już dwie warstwy to nie umiał przepompować i jebalo. Jedna warstwa za to jest przezroczysta i niema sensu

8. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Na kanałowym 120 to robiłem

nasiona marihuany, nasiona konopi